آزمون سلپیپ (CELPIP)

آزمون زبان سلپیپ (CELPIP) مورد تایید دولت فدرال و استانی کانادا است. علاوه بر این ،برای شرکت در برنامه های مهاجرتی کانادا مورد قبول است و قابل ارائه به بسیاری از دانشگاههای کانادا می باشد.لذا برای برنامه های تحصیلی و اقامتی قابل استفاده است و نکته قابل توجه این است که این تست کاملا کامپیوتری می باشد.

آزمون سلپیپ (CELPIP)

موسسه حقوقی بین المللی "کنتوس" توسط تیمی از وکلاء ، اساتید دانشگاه و متخصصان و فارغ التحصیلان ممتاز رشته های مختلف دانشگاهی و عموماً در دو مقطع ارشد و دکتری ، تاسیس و با هدف ارائه خدماتی رقابت ناپذیر در حوزه های متنوع حقوقی داخلی و بین الملل در حال فعالیت است.


قدم اول برای زندگی در هر کشور، برخورداری از دانش زبانی کافی می باشد، برای اخذ اقامت شهروندی کانادا و در کل فرآیند مهاجرت و زندگی در کانادا، لازم است که در امتحان سلپیپ شرکت کنید.

البته در حال حاضر برای ویزای تحصیلی دانشگاه ها ، آزمون تافل و یا مدرک آیلتس معتبر با نمره ی بسیار بالا جهت اخذ پذیرش و زندگی در کانادا را قبول میکنند و نمره مورد قبول در هردانشگاه، مقطع ورشته ای متفاوت و بنا به تشخیص دپارتمان مربوطه است.

Canadian English language proficiency index program(CELPIP)

 آزمون سلپیپ یکی از آزمونهای انگلیسی مورد تایید اداره مهاجرت و امورشهروندی کانادا است.در این مقاله قصد داریم به تفصیل آزمون سلپیپ را بررسی و ارزیابی کنیم.


چرا آزمون سلپیپ؟

این آزمون توسط دولت فدرال و استانی کانادا مورد تایید است علاوه بر این، برای شرکت در برنامه های مهاجرتی کانادا مورد قبول است و قابل ارائه به بسیاری از دانشگاههای کانادا می باشد.لذا برای برنامه های تحصیلی و اقامتی قابل استفاده است و نکته قابل توجه این است که این تست کاملا کامپیوتری می باشد.


آزمون سلپیپ 

(CELPIP)

دونوع آزمون سلپیپ وجود دارد: 1)سلپیپ جنرال 2)سلپیپ LS جنرال

 • سلپیپ جنرال: چهار بخش دارد که شامل مهارتهای درک مطلب (reading)، شنیداری (listening)، نوشتاری (writing) و مکالمه(speaking) می باشد.این آزمون برای اقامت کانادا میباشد.

سلپیپ جنرال

بخش شنیداری 47-55 دقیقه . این بخش شامل 6 قسمت میباشد.

قسمت اول: گوش دادن به حل مسئله

قسمت دوم: گوش دادن به مکالمه های روزمره

قسمت سوم: گوش دادن برای کسب اطلاعات

قسمت  چهارم: گوش دادن به موارد اخبار

قسمت  پنجم: گوش دادن به مباحث

قسمت  ششم :گوش دادن به نقطه نظرات

برای آشنایی  بیشتر با نمونه سوالات اینجا کلیک کنید.


درک مطلب 60-55 دقیقه .  شامل 4 قسمت است

قسمت اول: خواندن مکاتبات

قسمت دوم: خواندن نمودار

قسمت سوم: خواندن اطلاعات

قسمت چهارم: خواندن نقطه نظرات

 

نوشتاری 60-55 دقیقه . شامل دو قسمت است

قسمت اول: نوشتن ایمیل

قسمت دوم: پاسخ به سوالات نظرسنجی


مکالمه 20-15 دقیقه . شامل 8بخش است.

قسمت اول: ارائه مشاوره

قسمت دوم: صحبت درباره یک تجربه شخصی

قسمت سوم: توصیف منظره

قسمت چهارم: پیشگویی کردن

قسمت پنجم: مقایسه و متقاعد کردن

قسمت ششم: برخورد با یک وضعیت متفاوت

قسمت هفتم: بیان دیدگاه

قسمت هشتم: توصیف یک وضعیت غیر معمول


وکلا و مشاورین کنتوس، باسال ها تجربه و اطلاعات به روز در زمینه اخذ اقامت و پذیرش تحصیلی کشورهای مختلف از جمله کانادا، با بررسی شرایط شما  بهترین برنامه تحصیلی یا اقامتی برای اخذ اقامت یا پذیرش  را به شما پیشنهاد می نمایند.


2)آزمون سلپیپ جنرال LS 

فقط شامل بخش شنیداری و مکالمه میباشد.

بخش شنیداری 55-47 دقیقه و بخش مکالمه 20-15 دقیقه میباشد. بخش های مختلف این دو مهارت مانند آزمون سلپیپ جنرال است.


آزمون سلپیپ در کدام کشورها برگزار میشود؟

در حال حاضر این آزمون در کشورهای کره، هند، چین، سنگاپور، امارات متحده عربی، فیلیپین، سنگاپور، کانادا و آمریکا برگزار میشود.


 هزینه آزمون

هزینه آزمون سلپیپ جنرال 280 دلار بعلاوه مالیات است. و آزمون جنرال LS 195 دلار به علاوه مالیات است.


منابع آزمون

منابع آزمون گوناگون است و در حال حاضر شما میتوانید به وبسایت رسمی سلپیپ مراجعه و منابع رایگان را بررسی و مطالعه کنید.در این وبسایت میتوانید به صورت آزمایشی وضعیت زبان خود را ارزیابی کنید بر روی start sample test  کلیک کرده و نوع آزمون را انتخاب و شروع به پاسخ دادن کنید.

برای شرکت در آزمون آزمایشی اینجا کلیک کنید.

منابع مختلف دیگری وجود دارند که میتوانید با مطالعه آنها نمره مورد نظر در این آزمون را اخذ کنید. بعنوان مثال یوتیوب، پادکست های انگلیسی ، TED TALKS

نکته مهم این است که در صورتی که میخواهید با لهجه انگلیسی زبان  کانادایی ها آشنا شوید، میتوانید ازاین وبسایت استفاده کنید.

www.cbc.ca

نتایج آزمون

نتایج این آزمون آنلاین طی 4 تا 5 روز کاری در اکانتی که قبلا در این وبسایت ساخته اید ، قابل مشاهده است.همچنین نتایج شما در ایمیل برای شما ارسال میشود و میتوانید بصورت PDF دانلود کنید.


برای ارزیابی رایگان شرایط خود توسط وکلا و مشاورین کنتوس لطفا اینجا کلیک کنیدمقایسه آزمون سلپیپ با آزمون آیلس

 • سیستم نمره دهی آزمون آیلس از 4تا 9 است اما این سیستم در سلپیپ 11سطح است.
 • هزینه آزمون آیلس نسبت به سلپیپ کمتر است.
 • آزمون آیلتس در دو روز برگزار میشود و بخش speaking در روز دیگری است اما آزمون سلپیپ در یک روز است
 • آزمون آیلتس به دو صورت حضوری و کامپیوتری برگزار می شود اما سلپیپ فقط به صورت کامپیوتری است.
 • نتایج آزمون آیلتس بعد از 13 روز برای متقاضی پیامک میشود اما سلپیپ بعد از 4-5 روز کاری فرد فرستاده میشود.
 • محل برگزاری آیلتس نسبت به سلپیپ گسترده تر است اما سلپیپ فقط در 7کشور مذکور در قسمت بالا برگزار میشود.لذا شرکت کنندگان سلپیپ فقط باید به کشورهای محدود برای امتحان مراجعه کنند.
 • در قسمت مکالمه در آزمون آیلس شما با یک ممتحن بصورت رو در رو مورد ارزیابی قرار میگیرید در حالی که در آزمون سلپیپ صدای شما ضبط میشود.
 • منابع آزمون آیلس در دسترس تر هستند
 • بخش مکالمه و شنیداری آیلس کوتاهتر از سلپیپ است اما بخش نوشتاری سلپیپ ساده تر از آیلس است.
 • هردو آزمون قابل تبدیل با جدول CLB کانادا است.
 • آزمون آیلتس برعکس آزمون سلپیپ در ایران برگزار می شود.


سوالات متداول


- با توجه به کامپیوتری بودن آزمون سلپیپ ،آیا امکان شرکت از هرجای دنیا وجود دارد یا خیر؟

خیر فقط در مراکز رسمی در کشورهای مزبور میتوان در این آزمون شرکت کرد.


- آیا آزمون سلپیپ توسط اداره مهاجرت کبک مورد قبول است؟

خیر این استان الزامات مخصوص ب خود را دارد برای مشاهده اینجا کلیک کنید.


- آیا آزمون آکادمیک سلپیپ هم وجود دارد؟

بله ، برای مشاهده اینجا کلیک کنید.


- چرا از منابعی که به صورت آنلاین خریدم نمیتونم استفاده کنم؟

اگر برای استفاده از تست های تمرینی مشکل دارید مراحل زیر را انجام دهید:

فقط از کامپیوتر رومیزی استفاده کنید، زیرا منابع آنلاین با موبایل و تبلت سازگار نیستند.جهت دریافت ویزای مختلف برای سایر کشورها شرایط خود را توسط وکلا و مشاورین موسسه کنتوس به صورت رایگان ارزیابی کنید.

شماره تماس 0513162

1400/12/04

08:38

1500 کاراکتر باقی مانده است
مشاهده نظرات کاربران

کلیه حقوق این سامانه متعلق به موسسه حقوقی بین المللی کنتوس می باشد.

کلیه اصول و فرآیندهای مختلف "کنتوس" منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و برهمین اساس کابران محترم نیز موظف به رعایت قوانین سایت میباشند. متناسب با تغییر در قوانین رایج حکومتی ، قوانین این وبسایت نیز تغییر خواهد کرد و کاربران عزیز موظف هستند قوانین جدید را در این بخش مطالعه نموده و به آن آگاهی کامل داشته باشند ،عدم اطلاعات از قوانین به منزله ی اجازه فعالیت مخالفان قوانین در این وب سایت نیست و شما توافق میکنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هر گونه تغییر میباشد.

الف.حریم خصوصی:

لطفا قبل از ورود به سایت و ثبت نام و ارسال درخواست، موارد زیر را رعایت فرمایید:

1.کاربر موظف است مشخصات کاربری و اطلاعات بانکی خود را بصورت کامل و صحیح و بر اساس واقعیت ثبت نماید، در صورت نقض در اطلاعات ثبت شده مسئولیت عواقب آن صرفاً به عهده کاربر خواهد بود.

2. "کنتوس" مختار است در صورت مشاهده تخلف از سوی کاربر حساب او را بدون اطلاع قبلی مسدود کند.

3. "کنتوس" هیچ مسئولیتی در قبال محتویات چت ها در سایت ندارد.

4. کلمه عبور هر کاربر،محرمانه بوده و مسئولیت حفاظت از آن صرفاً برعهده خود کابر میباشد.

5. کلیه قراردادها و توافقات تنها بصورت مکتوب مورد تایید "کنتوس" است و هرگونه توافق ادعایی غیر مکتوب ، مورد تایید نخواهد بود.

6. چنانچه "متقاضی" در مدت زمان توافق شده در قرارداد به تعهدات خود عمل نکند "کنتوس"در قبال وقت از دست رفته "متقاضی" مسئولیتی ندارد.

7. "کنتوس" هیچ گونه تشویق و ترغیب نسبت به اخذ اقامت به کشورهای دیگر را ندارد و معتقد است دریافت ویزاهای مختلف و اقامت در سایر کشورها میتواند موجب تبادل آگاهانه و گسترش علم و فرهنگ و سایر مزایایی شود که با بومی سازی آنها میتوان منطبق با رعایت قوانین حاکم درهر سرزمین موجب رشد و پیشرفت کشورها و مردمان شد و لذا "کنتوس" صرفا مشاوریست برای رسیدن شما به اهدافتان.

8.استفاده از چت "کنتوس" و پرسش و پاسخ و نظریات صرفا باید مرتبط با محتوای سایت باشد و در صورت مشاهده محتواهای غیر اخلاقی،ادبیات غیر محترمانه ،انجام هرگونه تبلیغات و همچنین ارسال پیام های انبوه که خلاف شرایط قوانین باشد ،  منجربه تعلیق یا مسدود شدن دائمی کاربر متخلف گردد.

9.تعلیق یا مسدود شدن کاربر به فراخور تخلف و به تشخیص کارشناسان"کنتوس" صورت میگیرد.

10.لازم است کاربران هنگام باز کردن لینک های ارسال شده توسط سایت "کنتوس" احتیاط لازم را انجام دهند تا در معرض خطرات فیشینگ و کلاهبرداری اینترنتی قرار نگیرند."کنتوس" هیچگونه مسئولیتی در قبال فیشینگ و کلاهبرداری های اینترنتی ندارد.

11. توصیه میکنیم که پرسشها و پاسخها کوتاه و مختصر، و ادبیات مناسب نگارش در آن رعایت شده باشد.

12.از ثبت اطلاعات شخصی و ایمیل و شماره تماس در بخش پرسش و پاسخ پرهیز کنید.

13."کنتوس" به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده میکنند احترام گذاشته و از آن محافظت میکند.

14.همه مطالب موجود در سایت و در دسترس از طریق هر یک از خدمات "کنتوس" مانند متن،گرافیک،تصاویر،آیتمها،آرم و لوگوها ،ویدئوهای تصویری و موارد قابل دانلود و کپی،داده ها و محتواهای مختلف موجود در سایت ، اموال "کنتوس" محسوب میشود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود بالا صرفاً در انحصار "کنتوس" است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی از "کنتوس"،موجب پیگیرد قانونی خواهد شد.

15.کلیه ارتباطات فیمابین کاربر و  "کنتوس" به صورت الکترونیکی انجام میشود و در صورتیکه درخواست شما با رعایت کلیه اصول و قوانین مجموعه "کنتوس" باشد با درخواست شما موافقت خواهد شد.کلیه ارتباطات در بستر وب سایت صورت خواهد پذیرفت و پس ازهر گام با سر شماره ارسالی از طرف "کنتوس" به شما پیامکی مبنی بر انجام گام های درخواست شما ارسال می گردد. همچنین در صورت نیاز به راهنمایی تلفنی و حضوری میتوانید از طریق شماره 0513162  و صرفاً در ساعات اداری اعلام شده با کارشناسان در ارتباط باشید .

16.مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق الذکر توسط کاربر باشد، صرفاً بر عهده وی بوده و کاربر حق هرگونه اعتراض و درخواست ضرر و زیان و دریافت وجهی از "کنتوس" را از خود سلب و ساقط میکند.

17."کنتوس"هویت شخصی کاربران را محرمانه میداند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمیکند،مگر آنکه با حکم مقام قضایی و یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت متوجه "کنتوس" نخواهد بود و کاربران با اعلام رضایت و آگاهی کامل از کلیات و جزییات قوانین وب سایت ، حق هر گونه اعتراض و درخواست وجه و ضرر و زیان را از خود سلب و ساقط میکنند.

ب.قوانین خصوصی :

1.کاربر موظف است اطلاعات کامل و صحیح را در اختیار"کنتوس" قرار دهد.همچنین کاربر خود مسئول صحت و سقم مدارک و مستندات ارائه شده به "کنتوس" و مسئولین دولتی کشور متبوع میباشد. در صورتیکه "متقاضی " و کاربر اطلاعات غیر واقع ارائه دهد ، به محض اطلاع و اثبات به "کنتوس" "کلیه توافقات فیمابین قابل فسخ بوده و "متقاضی" و کاربر ضمن اقرار به آگاهی کامل از کلیات و جزییات همه قوانین ، حق هر گونه اعتراض و درخواست و مطالبه وجه و ضرر و زیان را از خود سلب و ساقط میکند .

2.کاربر موظف است هرگونه تغییر آدرس و ایمیل یا سایر سرویس های الکترونیکی و تلفن های رسمی خود را بلافاصله در اختیار "کنتوس" قرار دهد و هر گونه عواقب ناشی از سهل انگاری در این امر متوجه ایشان خواهد بود و "متقاضی" و کاربر ضمن اقرار به آگاهی کامل از کلیات و جزییات همه قوانین ،حق هر گونه اعتراض و درخواست و مطالبه وجه و ضرر و زیان را از خود سلب و ساقط میکند .

3.حفظ کلیه رسید ها و قبض مراسلات تا پایان اقدامات الزامی است.

4. مبنای تایید کلیه پرداختهای "متقاضی" صرفاً رسید کتبی صادره شده از طرف "کنتوس" برای "متقاضی" خواهد بود .

ج.قوه قهریه :

تمامی شرایط و قوانین مندرج ، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هر گونه از موارد قهریه ، "کنتوس" هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت و "متقاضی" و کاربر ضمن اقرار به آگاهی کامل از کلیات و جزییات همه قوانین ، حق هر گونه اعتراض و درخواست و مطالبه وجه و ضرر و زیان را از خود سلب و ساقط میکند .

تذکر مهم : "کنتوس" خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می داند .لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف،مراتب را از طریق کانال های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید و ما را در مسیری که پیش رو داریم ، یاری رسانید .

کلیه اصول و فرآیندهای مختلف "کنتوس" منطبق با قوانین جمهوری  اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و برهمین اساس کابران محترم نیز  موظف به رعایت قوانین سایت میباشند. متناسب با تغییر در قوانین رایج حکومتی  ، قوانین این وبسایت نیز تغییر خواهد کرد و کاربران عزیز موظف هستند  قوانین جدید را در این بخش مطالعه نموده و به آن آگاهی کامل داشته باشند  ،عدم اطلاعات از قوانین به منزله ی اجازه فعالیت مخالفان قوانین در این وب  سایت نیست و شما توافق میکنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش  هر گونه تغییر میباشد.

الف.حریم خصوصی:

لطفا قبل از ورود به سایت و ثبت نام و ارسال درخواست، موارد زیر را رعایت فرمایید:

1.کاربر  موظف است مشخصات کاربری و اطلاعات بانکی خود را بصورت کامل و صحیح و بر  اساس واقعیت ثبت نماید، در صورت نقض در اطلاعات ثبت شده مسئولیت عواقب آن  صرفاً به عهده کاربر خواهد بود.

2. "کنتوس" مختار است در صورت مشاهده تخلف از سوی کاربر حساب او را بدون اطلاع قبلی مسدود کند.

3. "کنتوس" هیچ مسئولیتی در قبال محتویات چت ها در سایت ندارد.

4. کلمه عبور هر کاربر،محرمانه بوده و مسئولیت حفاظت از آن صرفاً برعهده خود کابر میباشد.

5. کلیه قراردادها و توافقات تنها بصورت مکتوب مورد تایید "کنتوس" است و هرگونه توافق ادعایی غیر مکتوب ، مورد تایید نخواهد بود.

6.  چنانچه "متقاضی" در مدت زمان توافق شده در قرارداد به تعهدات خود عمل نکند  "کنتوس"در قبال وقت از دست رفته "متقاضی" مسئولیتی ندارد.

7.  "کنتوس" هیچ گونه تشویق و ترغیب نسبت به اخذ اقامت به کشورهای دیگر را  ندارد و معتقد است دریافت ویزاهای مختلف و اقامت در سایر کشورها میتواند  موجب تبادل آگاهانه و گسترش علم و فرهنگ و سایر مزایایی شود که با بومی  سازی آنها میتوان منطبق با رعایت قوانین حاکم درهر سرزمین موجب رشد و  پیشرفت کشورها و مردمان شد و لذا "کنتوس" صرفا مشاوریست برای رسیدن شما به  اهدافتان.

8.استفاده از چت "کنتوس" و پرسش و پاسخ و نظریات  صرفا باید مرتبط با محتوای سایت باشد و در صورت مشاهده محتواهای غیر  اخلاقی،ادبیات غیر محترمانه ،انجام هرگونه تبلیغات و همچنین ارسال پیام های  انبوه که خلاف شرایط قوانین باشد ،  منجربه تعلیق یا مسدود شدن دائمی  کاربر متخلف گردد.

9.تعلیق یا مسدود شدن کاربر به فراخور تخلف و به تشخیص کارشناسان"کنتوس" صورت میگیرد.

10.لازم  است کاربران هنگام باز کردن لینک های ارسال شده توسط سایت "کنتوس" احتیاط  لازم را انجام دهند تا در معرض خطرات فیشینگ و کلاهبرداری اینترنتی قرار  نگیرند."کنتوس" هیچگونه مسئولیتی در قبال فیشینگ و کلاهبرداری های اینترنتی  ندارد.

11. توصیه میکنیم که پرسشها و پاسخها کوتاه و مختصر، و ادبیات مناسب نگارش در آن رعایت شده باشد.

12.از ثبت اطلاعات شخصی و ایمیل و شماره تماس در بخش پرسش و پاسخ پرهیز کنید.

13."کنتوس" به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده میکنند احترام گذاشته و از آن محافظت میکند.

14.همه  مطالب موجود در سایت و در دسترس از طریق هر یک از خدمات "کنتوس" مانند  متن،گرافیک،تصاویر،آیتمها،آرم و لوگوها ،ویدئوهای تصویری و موارد قابل  دانلود و کپی،داده ها و محتواهای مختلف موجود در سایت ، اموال "کنتوس"  محسوب میشود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود بالا صرفاً در انحصار  "کنتوس" است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی از "کنتوس"،موجب پیگیرد  قانونی خواهد شد.

15.کلیه ارتباطات فیمابین کاربر و   "کنتوس" به صورت الکترونیکی انجام میشود و در صورتیکه درخواست شما با  رعایت کلیه اصول و قوانین مجموعه "کنتوس" باشد با درخواست شما موافقت خواهد  شد.کلیه ارتباطات در بستر وب سایت صورت خواهد پذیرفت و پس ازهر گام با سر  شماره ارسالی از طرف "کنتوس" به شما پیامکی مبنی بر انجام گام های درخواست  شما ارسال می گردد. همچنین در صورت نیاز به راهنمایی تلفنی و حضوری  میتوانید از طریق شماره 0513162  و صرفاً در ساعات اداری اعلام شده با  کارشناسان در ارتباط باشید .

16.مسئولیت هرگونه خسارت  احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق الذکر توسط کاربر باشد، صرفاً بر  عهده وی بوده و کاربر حق هرگونه اعتراض و درخواست ضرر و زیان و دریافت وجهی  از "کنتوس" را از خود سلب و ساقط میکند.

17."کنتوس"هویت  شخصی کاربران را محرمانه میداند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا  سازمان دیگری منتقل نمیکند،مگر آنکه با حکم مقام قضایی و یا طبق قوانین و  مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد.در این موارد  هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت متوجه "کنتوس" نخواهد بود و  کاربران با اعلام رضایت و آگاهی کامل از کلیات و جزییات قوانین وب سایت ،  حق هر گونه اعتراض و درخواست وجه و ضرر و زیان را از خود سلب و ساقط  میکنند.

ب.قوانین خصوصی :

1.کاربر موظف است  اطلاعات کامل و صحیح را در اختیار"کنتوس" قرار دهد.همچنین کاربر خود مسئول  صحت و سقم مدارک و مستندات ارائه شده به "کنتوس" و مسئولین دولتی کشور  متبوع میباشد. در صورتیکه "متقاضی " و کاربر اطلاعات غیر واقع ارائه دهد ،  به محض اطلاع و اثبات به "کنتوس" "کلیه توافقات فیمابین قابل فسخ بوده و  "متقاضی" و کاربر ضمن اقرار به آگاهی کامل از کلیات و جزییات همه قوانین ،  حق هر گونه اعتراض و درخواست و مطالبه وجه و ضرر و زیان را از خود سلب و  ساقط میکند .

2.کاربر موظف است هرگونه تغییر آدرس و ایمیل  یا سایر سرویس های الکترونیکی و تلفن های رسمی خود را بلافاصله در اختیار  "کنتوس" قرار دهد و هر گونه عواقب ناشی از سهل انگاری در این امر متوجه  ایشان خواهد بود و "متقاضی" و کاربر ضمن اقرار به آگاهی کامل از کلیات و  جزییات همه قوانین ،حق هر گونه اعتراض و درخواست و مطالبه وجه و ضرر و زیان  را از خود سلب و ساقط میکند .

3.حفظ کلیه رسید ها و قبض مراسلات تا پایان اقدامات الزامی است.

4. مبنای تایید کلیه پرداختهای "متقاضی" صرفاً رسید کتبی صادره شده از طرف "کنتوس" برای "متقاضی" خواهد بود .

ج.قوه قهریه :

تمامی  شرایط و قوانین مندرج ، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هر  گونه از موارد قهریه ، "کنتوس" هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت و "متقاضی" و  کاربر ضمن اقرار به آگاهی کامل از کلیات و جزییات همه قوانین ، حق هر گونه  اعتراض و درخواست و مطالبه وجه و ضرر و زیان را از خود سلب و ساقط میکند .

تذکر  مهم : "کنتوس" خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می داند .لطفا در  صورت مشاهده هرگونه تخلف،مراتب را از طریق کانال های ارتباطی ذکر شده با ما  در میان بگذارید و ما را در مسیری که پیش رو داریم ، یاری رسانید .