همه چیز درباره LMIA

به معنای ارزیابی اثر گذاری بر بازار کار کانادا می باشد. این مجوز پس از درخواست کارفرمای کانادایی و بررسی شرایط و مدارک موجود توسط سازمان کار و امور توسعه انسانی این کشور برای پذیرش و یا رد پیشنهادات شغلی صادر شده برای اتباع خارجی صادر می شود.

همه چیز درباره LMIA

موسسه حقوقی بین المللی "کنتوس" توسط تیمی از وکلاء ، اساتید دانشگاه و متخصصان و فارغ التحصیلان ممتاز رشته های مختلف دانشگاهی و عموماً در دو مقطع ارشد و دکتری ، تاسیس و با هدف ارائه خدماتی رقابت ناپذیر در حوزه های متنوع حقوقی داخلی و بین الملل در حال فعالیت است.

همه چیز درباره LMIA

هر ساله کانادا صدها هزار مجوز کار را برای استعداد‌ها از سراسر جهان صادر می‌کند. هدف کانادا از پذیرفتن استعداد‌های جهانی حمایت از اقتصاد خود اهداف اجتماعی است. کانادا مجوز کار صادر می‌کند تا کارگران خارجی بتوانند در بازار کار از اقتصاد این کشور حمایت بکنند. کانادا همچنین برای دلایل اجتماعی مانند حفظ اعضای خانواده کنار هم در کانادا، تقویت روابط فرهنگی با کشور‌های دوست، مجوز کار صادر می‌کند. برای عملی کردن این اهداف، کانادا بیش از صد مسیر مختلف دریافت مجوز کار صادر می‌کند.


 این مسیر‌ها تحت دو برنامۀ اصلی قرار دارند. برنامۀ کارگر خارجی موقت و برنامۀ جابجایی کارگران بین‌المللی.

برنامۀ کارگر خارجی موقت به منظور برطرف ساختن کمبود نیروی کار در کانادا ایجاد شده است. کارفرمایان باید به دولت کانادا ثابت کنند که استخدام یک کارگر خارجی توسط آنها به دلیل عدم کارگر مناسب در کانادا است. برای اثبات آن، کارفرمایان باید آزمون بازار کار بدهند که به آن ارزیابی تأثیرگذاری بر بازار کار [LMIA] می‌گویند. دولت کانادا پس از آن باید تأیید کند که استخدام کارگر خارجی تأثیری مثبت و یا دست کم خنثی بر روی بازار کار کانادا می‌گذارد. زمانی که تأیید شود، کارگر خارجی می‌تواند درخواست خود را به ادارۀ مهاجرت کانادا تقدیم کند.

 

برنامۀ جابجایی بین‌المللی (IMP)

برنامۀ جابجایی بین‌المللی (IMP) برای پیشبرد منافع اقتصادی و اجتماعی متنوع کانادا وجود دارد. تحت جابجایی بین‌المللی نیازی به LMIA نیست. در عوض، کارگران واجد شرایط خارجی تحت برنامۀ جابجایی بین‌المللی می‌توانند برای اخذ مجوز کار به ادارۀ مهاجرت کانادا مراجعه کنند.


وکلا و مشاورین کنتوس، باسال ها تجربه و اطلاعات به روز در زمینه اخذ اقامت و پذیرش تحصیلی کشورهای مختلف از جمله کانادا، با بررسی شرایط شما  بهترین برنامه تحصیلی یا اقامتی برای اخذ اقامت یا پذیرش  را به شما پیشنهاد می نمایند.


برای ارزیابی رایگان شرایط خود توسط وکلا و مشاورین موسسه حقوقی بین المللی کنتوس لطفا اینجا کلیک کنید


LMIA تحت چه شرایطی صادر می شود؟

کسب مجوز کار معمولا دو مرحله دارد:

کارفرمای کانادایی باید به اداره امور توسعه و اجتماعی کانادا(ESCD) درخواست LMIA بدهد. بعد از آن این سازمان تعداد کانادایی هایی که مصاحبه کاری شدند، جایگاههای شغلی و تمام جزئیاتی که چرا یک شخص کانادایی استخدام نشده است را بررسی میکند.

 

سازمان امورتوسعه اجتماعی کانادا شایستگی متقاضیان را به شرح ذیل بررسی میکند:

  • آیا کانادایی های ساکن در آن منطقه تمایلی به پر کردن فرم استخدام برای آن پیشنهاد شغلی دارند؟
  • آیا کارفرمای کانادایی تلاشهای لازم را برای اینکه نیروی کار کانادایی،دارندگان اقامت دائم و سایر اتباع خارجی که دارای مجوز کاری معتبر هستند را بگیرد، داشته است؟
  • آیا استخدام نیروی خارجی کمکی در جهت ایجاد یا حفظ مشاغل در کانادا میکند یا خیر؟
  • آیا کارفرما دستمزد یا حقوقی که پیشنهاد میدهد منطبق با حد متوسط حقوق در آن جایگاه شغلی فعلی است ؟
  • آیا شرایط کاری توسط استانداردهای کاری کانادا قابل قبول است؟
  • آیا کارفرما یا صنعتی که در آن شغل قرار دارد درگیر اختلافات کاری مداوم است؟

اگر (ESDC) در مورد شغل و منطقه ان به اندازه کافی(پس از انتشار در رسانه ها و وبسایت های مربوطه و یافت نشدن نیروی کار کانادایی) برای استخدام نیروی خارجی اطمینان حاصل کرد  LMIA مثبت صادر خواهد شد. 

لازم به ذکر است که  وقتیLMIA  مثبت کسب میشود و فرد مجوز کار بدست می آورد فرد نمیتواند شغل و یا کارفرمایش را عوض کند یا به منطقه دیگری در کانادا برود و فقط در صورتی مجاز به انجام این موارد خواهد بود که LMIA جدید داشته باشد.

پروسه LMIA  بین کارمندان با دستمزد بالا و پایین تمایز قائل می شود.پاداش نیروی کارخارجی موقت با دستمزد پایین  که کمتر از حد متوسط دستمزد حداقل استانی است. پاداش نیروی کار خارجی موقت با دستمزد بالا ،برابر یا بیشتر از متوسط دستمزد حداقل استانی است.

محاسبه دستمزدها به ازای هر ساعت است.

نیوفلاند

21.12$

جزیره پرنس ادوارد

17.49$

نوا اسکوشیا

18.85$

نیوبرازیک

18.00$

کبک

20,00$

انتاریو

21.15$

منیتوبا

19.50$

ساسکاچوان

22.00$

آلبرتا

25.00$

بریتیش کلمبیا

22.00$

یوکان

27.50$

مناطق شمال شرقی

30.00$

نوناوات

29.00$

 

 فرایند LMIA چقدر زمان میبرد؟

این پروسه غیر قابل پیش بینی است و معمولا از دوهفته تا چندین ماه طول می کشد.(ESDC)  درخواست های LMIA  در ده روز کاری بررسی میکند. موارد ذیل  بیشتر از 10 روز کاری زمان میبرد:

-همه درخواست های LMIA  برای مشاغل با تقاضای بالا

-مشاغل  با بالاترین دستمزد

-دوره های کوتاه مدت کار(120روزه یا کمتر).


هزینه  LMIA و پیش نیاز های آن

1100 دلار کانادایی برای درخواست صدور این مجوز لازم است.

زبانهای مورد قبول اداره امور توسعه اجتماعی کانادا فقط انگلیسی و فرانسه است

 

 چگونه می‌توانم تحت برنامۀ کارگر خارجی موقت مجوز کار دریافت کنم؟

 اخذ مجوز کار تحت برنامۀ کارگر موقت خارجی یک فرایند کارفرما محور است. کارفرما باید یک موقعیت شغلی خالی داشته باشد و تعیین کند که هیچ کارگر مناسبی در کانادا برای انجام این کار وجود ندارد. سپس کارفرما باید برای LMIA درخواست کند و یک ارزیابی مثبت یا خنثی دریافت کند. پس از دریافت تأیید، کارگر خارجی می‌تواند نامه پیشنهاد کار خود، نامه LMIA و سایر اسناد حمایتی خود را برای اخذ مجوز کار به ادارۀ مهاجرت کانادا ارائه دهد. مجوزهای کار تحتTFWP مختص کارفرما است که به آنها «بسته» نیز گفته می شود. این بدان معناست که کارگر خارجی فقط می‌تواند برای کارفرمایی که آنها را استخدام کرده و برای مدتی که توسط دولت کانادا تأیید شده است کار کند.  

 

 چگونه می‌توانم تحت برنامۀ جابجایی بین‌المللی مجوز کار دریافت کنم؟

 دریافت مجوز کار تحت برنامۀ جابجایی بین‌المللی هم می‌تواند توسط کارفرما انجام شود و هم توسط خود کارگر خارجی. اگر کارفرما یک موقعیت شغلی خالی داشته باشد و کارگر خارجی واجد شرایط مسیر برنامۀ جابجایی بین‌المللی باشد، کارفرما می‌تواند کارگر خارجی را استخدام کند. به علاوه، بر خلاف برنامۀ کارگر خارجی موقت کارگران خارجی تحت  برنامۀ جابجایی بین‌المللی می‌توانند برای هر کارفرمایی که بخواهند کار کنند (هرچند برای همه این امر صدق نمی‌کند.)

 

 مسیرهای معمول تحت این برنامه شامل موارد زیر می‌شود:

 تلویزیون و فیلم: کانادا از کارکنان بخش سرگرمی دعوت می‌کند تا از صنعت فیلم و تلویزیون کانادا حمایت کند.

 مسافران تجاری: مسافران خارجی که ثابت کنند از شرایط مورد نیاز برخوردار هستند، متوانند بدون نیاز به مجوز کار، در کانادا کار کنند.

تمدید مجوز کار باز: کارگران ماهر واجد شرایط که در کانادا زندگی می‌کنند می‌توانند زمانی که منتظر پروسۀ تکمیل درخواست اقامت دائم خود هستند برای تمدید مجوز کار باز [BOWP] اقدام کنند. به علاوه، همسران/شرکای زندگی شهروندان/مقیمان دائم کانادا نیز می‌توانند اگر در کانادا هستند برای BOWP درخواست دهند.

 مجوز کار پس از فارغ‌التحصیلی: مجوز کار پس از فارغ‌التحصیلی [PGWP] رایج‌ترین مجوز کار تحت برنامۀ جابجایی بین‌المللی است. فارغ التحصیلان بین المللی واجد شرایط موسسات آموزشی کانادایی (مانند کالج‌ها و دانشگاه‌ها) می توانند مجوز کار پس از فارغ‌التحصیلی را تا سه سال دریافت کنند. بنابراین اگر قصد ادامه تحصیل در یکی از دانشگاههای کانادا و نیز قصد کار دارید باید برای دانشگاهای اقدام کنید که DLI(تایید شده)  دارد.


جهت دریافت ویزاهای مختلف برای سایر کشورها شرایط خود را توسط وکلاء و کارشناسان موسسه حقوقی "کنتوس" بصورت رایگان ارزیابی کنید.
شماره تماس:3162-051

1400/11/23

11:28

1500 کاراکتر باقی مانده است
مشاهده نظرات کاربران

کلیه حقوق این سامانه متعلق به موسسه حقوقی بین المللی کنتوس می باشد.

کلیه اصول و فرآیندهای مختلف "کنتوس" منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و برهمین اساس کابران محترم نیز موظف به رعایت قوانین سایت میباشند. متناسب با تغییر در قوانین رایج حکومتی ، قوانین این وبسایت نیز تغییر خواهد کرد و کاربران عزیز موظف هستند قوانین جدید را در این بخش مطالعه نموده و به آن آگاهی کامل داشته باشند ،عدم اطلاعات از قوانین به منزله ی اجازه فعالیت مخالفان قوانین در این وب سایت نیست و شما توافق میکنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هر گونه تغییر میباشد.

الف.حریم خصوصی:

لطفا قبل از ورود به سایت و ثبت نام و ارسال درخواست، موارد زیر را رعایت فرمایید:

1.کاربر موظف است مشخصات کاربری و اطلاعات بانکی خود را بصورت کامل و صحیح و بر اساس واقعیت ثبت نماید، در صورت نقض در اطلاعات ثبت شده مسئولیت عواقب آن صرفاً به عهده کاربر خواهد بود.

2. "کنتوس" مختار است در صورت مشاهده تخلف از سوی کاربر حساب او را بدون اطلاع قبلی مسدود کند.

3. "کنتوس" هیچ مسئولیتی در قبال محتویات چت ها در سایت ندارد.

4. کلمه عبور هر کاربر،محرمانه بوده و مسئولیت حفاظت از آن صرفاً برعهده خود کابر میباشد.

5. کلیه قراردادها و توافقات تنها بصورت مکتوب مورد تایید "کنتوس" است و هرگونه توافق ادعایی غیر مکتوب ، مورد تایید نخواهد بود.

6. چنانچه "متقاضی" در مدت زمان توافق شده در قرارداد به تعهدات خود عمل نکند "کنتوس"در قبال وقت از دست رفته "متقاضی" مسئولیتی ندارد.

7. "کنتوس" هیچ گونه تشویق و ترغیب نسبت به اخذ اقامت به کشورهای دیگر را ندارد و معتقد است دریافت ویزاهای مختلف و اقامت در سایر کشورها میتواند موجب تبادل آگاهانه و گسترش علم و فرهنگ و سایر مزایایی شود که با بومی سازی آنها میتوان منطبق با رعایت قوانین حاکم درهر سرزمین موجب رشد و پیشرفت کشورها و مردمان شد و لذا "کنتوس" صرفا مشاوریست برای رسیدن شما به اهدافتان.

8.استفاده از چت "کنتوس" و پرسش و پاسخ و نظریات صرفا باید مرتبط با محتوای سایت باشد و در صورت مشاهده محتواهای غیر اخلاقی،ادبیات غیر محترمانه ،انجام هرگونه تبلیغات و همچنین ارسال پیام های انبوه که خلاف شرایط قوانین باشد ،  منجربه تعلیق یا مسدود شدن دائمی کاربر متخلف گردد.

9.تعلیق یا مسدود شدن کاربر به فراخور تخلف و به تشخیص کارشناسان"کنتوس" صورت میگیرد.

10.لازم است کاربران هنگام باز کردن لینک های ارسال شده توسط سایت "کنتوس" احتیاط لازم را انجام دهند تا در معرض خطرات فیشینگ و کلاهبرداری اینترنتی قرار نگیرند."کنتوس" هیچگونه مسئولیتی در قبال فیشینگ و کلاهبرداری های اینترنتی ندارد.

11. توصیه میکنیم که پرسشها و پاسخها کوتاه و مختصر، و ادبیات مناسب نگارش در آن رعایت شده باشد.

12.از ثبت اطلاعات شخصی و ایمیل و شماره تماس در بخش پرسش و پاسخ پرهیز کنید.

13."کنتوس" به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده میکنند احترام گذاشته و از آن محافظت میکند.

14.همه مطالب موجود در سایت و در دسترس از طریق هر یک از خدمات "کنتوس" مانند متن،گرافیک،تصاویر،آیتمها،آرم و لوگوها ،ویدئوهای تصویری و موارد قابل دانلود و کپی،داده ها و محتواهای مختلف موجود در سایت ، اموال "کنتوس" محسوب میشود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود بالا صرفاً در انحصار "کنتوس" است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی از "کنتوس"،موجب پیگیرد قانونی خواهد شد.

15.کلیه ارتباطات فیمابین کاربر و  "کنتوس" به صورت الکترونیکی انجام میشود و در صورتیکه درخواست شما با رعایت کلیه اصول و قوانین مجموعه "کنتوس" باشد با درخواست شما موافقت خواهد شد.کلیه ارتباطات در بستر وب سایت صورت خواهد پذیرفت و پس ازهر گام با سر شماره ارسالی از طرف "کنتوس" به شما پیامکی مبنی بر انجام گام های درخواست شما ارسال می گردد. همچنین در صورت نیاز به راهنمایی تلفنی و حضوری میتوانید از طریق شماره 0513162  و صرفاً در ساعات اداری اعلام شده با کارشناسان در ارتباط باشید .

16.مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق الذکر توسط کاربر باشد، صرفاً بر عهده وی بوده و کاربر حق هرگونه اعتراض و درخواست ضرر و زیان و دریافت وجهی از "کنتوس" را از خود سلب و ساقط میکند.

17."کنتوس"هویت شخصی کاربران را محرمانه میداند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمیکند،مگر آنکه با حکم مقام قضایی و یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت متوجه "کنتوس" نخواهد بود و کاربران با اعلام رضایت و آگاهی کامل از کلیات و جزییات قوانین وب سایت ، حق هر گونه اعتراض و درخواست وجه و ضرر و زیان را از خود سلب و ساقط میکنند.

ب.قوانین خصوصی :

1.کاربر موظف است اطلاعات کامل و صحیح را در اختیار"کنتوس" قرار دهد.همچنین کاربر خود مسئول صحت و سقم مدارک و مستندات ارائه شده به "کنتوس" و مسئولین دولتی کشور متبوع میباشد. در صورتیکه "متقاضی " و کاربر اطلاعات غیر واقع ارائه دهد ، به محض اطلاع و اثبات به "کنتوس" "کلیه توافقات فیمابین قابل فسخ بوده و "متقاضی" و کاربر ضمن اقرار به آگاهی کامل از کلیات و جزییات همه قوانین ، حق هر گونه اعتراض و درخواست و مطالبه وجه و ضرر و زیان را از خود سلب و ساقط میکند .

2.کاربر موظف است هرگونه تغییر آدرس و ایمیل یا سایر سرویس های الکترونیکی و تلفن های رسمی خود را بلافاصله در اختیار "کنتوس" قرار دهد و هر گونه عواقب ناشی از سهل انگاری در این امر متوجه ایشان خواهد بود و "متقاضی" و کاربر ضمن اقرار به آگاهی کامل از کلیات و جزییات همه قوانین ،حق هر گونه اعتراض و درخواست و مطالبه وجه و ضرر و زیان را از خود سلب و ساقط میکند .

3.حفظ کلیه رسید ها و قبض مراسلات تا پایان اقدامات الزامی است.

4. مبنای تایید کلیه پرداختهای "متقاضی" صرفاً رسید کتبی صادره شده از طرف "کنتوس" برای "متقاضی" خواهد بود .

ج.قوه قهریه :

تمامی شرایط و قوانین مندرج ، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هر گونه از موارد قهریه ، "کنتوس" هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت و "متقاضی" و کاربر ضمن اقرار به آگاهی کامل از کلیات و جزییات همه قوانین ، حق هر گونه اعتراض و درخواست و مطالبه وجه و ضرر و زیان را از خود سلب و ساقط میکند .

تذکر مهم : "کنتوس" خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می داند .لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف،مراتب را از طریق کانال های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید و ما را در مسیری که پیش رو داریم ، یاری رسانید .

کلیه اصول و فرآیندهای مختلف "کنتوس" منطبق با قوانین جمهوری  اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و برهمین اساس کابران محترم نیز  موظف به رعایت قوانین سایت میباشند. متناسب با تغییر در قوانین رایج حکومتی  ، قوانین این وبسایت نیز تغییر خواهد کرد و کاربران عزیز موظف هستند  قوانین جدید را در این بخش مطالعه نموده و به آن آگاهی کامل داشته باشند  ،عدم اطلاعات از قوانین به منزله ی اجازه فعالیت مخالفان قوانین در این وب  سایت نیست و شما توافق میکنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش  هر گونه تغییر میباشد.

الف.حریم خصوصی:

لطفا قبل از ورود به سایت و ثبت نام و ارسال درخواست، موارد زیر را رعایت فرمایید:

1.کاربر  موظف است مشخصات کاربری و اطلاعات بانکی خود را بصورت کامل و صحیح و بر  اساس واقعیت ثبت نماید، در صورت نقض در اطلاعات ثبت شده مسئولیت عواقب آن  صرفاً به عهده کاربر خواهد بود.

2. "کنتوس" مختار است در صورت مشاهده تخلف از سوی کاربر حساب او را بدون اطلاع قبلی مسدود کند.

3. "کنتوس" هیچ مسئولیتی در قبال محتویات چت ها در سایت ندارد.

4. کلمه عبور هر کاربر،محرمانه بوده و مسئولیت حفاظت از آن صرفاً برعهده خود کابر میباشد.

5. کلیه قراردادها و توافقات تنها بصورت مکتوب مورد تایید "کنتوس" است و هرگونه توافق ادعایی غیر مکتوب ، مورد تایید نخواهد بود.

6.  چنانچه "متقاضی" در مدت زمان توافق شده در قرارداد به تعهدات خود عمل نکند  "کنتوس"در قبال وقت از دست رفته "متقاضی" مسئولیتی ندارد.

7.  "کنتوس" هیچ گونه تشویق و ترغیب نسبت به اخذ اقامت به کشورهای دیگر را  ندارد و معتقد است دریافت ویزاهای مختلف و اقامت در سایر کشورها میتواند  موجب تبادل آگاهانه و گسترش علم و فرهنگ و سایر مزایایی شود که با بومی  سازی آنها میتوان منطبق با رعایت قوانین حاکم درهر سرزمین موجب رشد و  پیشرفت کشورها و مردمان شد و لذا "کنتوس" صرفا مشاوریست برای رسیدن شما به  اهدافتان.

8.استفاده از چت "کنتوس" و پرسش و پاسخ و نظریات  صرفا باید مرتبط با محتوای سایت باشد و در صورت مشاهده محتواهای غیر  اخلاقی،ادبیات غیر محترمانه ،انجام هرگونه تبلیغات و همچنین ارسال پیام های  انبوه که خلاف شرایط قوانین باشد ،  منجربه تعلیق یا مسدود شدن دائمی  کاربر متخلف گردد.

9.تعلیق یا مسدود شدن کاربر به فراخور تخلف و به تشخیص کارشناسان"کنتوس" صورت میگیرد.

10.لازم  است کاربران هنگام باز کردن لینک های ارسال شده توسط سایت "کنتوس" احتیاط  لازم را انجام دهند تا در معرض خطرات فیشینگ و کلاهبرداری اینترنتی قرار  نگیرند."کنتوس" هیچگونه مسئولیتی در قبال فیشینگ و کلاهبرداری های اینترنتی  ندارد.

11. توصیه میکنیم که پرسشها و پاسخها کوتاه و مختصر، و ادبیات مناسب نگارش در آن رعایت شده باشد.

12.از ثبت اطلاعات شخصی و ایمیل و شماره تماس در بخش پرسش و پاسخ پرهیز کنید.

13."کنتوس" به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده میکنند احترام گذاشته و از آن محافظت میکند.

14.همه  مطالب موجود در سایت و در دسترس از طریق هر یک از خدمات "کنتوس" مانند  متن،گرافیک،تصاویر،آیتمها،آرم و لوگوها ،ویدئوهای تصویری و موارد قابل  دانلود و کپی،داده ها و محتواهای مختلف موجود در سایت ، اموال "کنتوس"  محسوب میشود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود بالا صرفاً در انحصار  "کنتوس" است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی از "کنتوس"،موجب پیگیرد  قانونی خواهد شد.

15.کلیه ارتباطات فیمابین کاربر و   "کنتوس" به صورت الکترونیکی انجام میشود و در صورتیکه درخواست شما با  رعایت کلیه اصول و قوانین مجموعه "کنتوس" باشد با درخواست شما موافقت خواهد  شد.کلیه ارتباطات در بستر وب سایت صورت خواهد پذیرفت و پس ازهر گام با سر  شماره ارسالی از طرف "کنتوس" به شما پیامکی مبنی بر انجام گام های درخواست  شما ارسال می گردد. همچنین در صورت نیاز به راهنمایی تلفنی و حضوری  میتوانید از طریق شماره 0513162  و صرفاً در ساعات اداری اعلام شده با  کارشناسان در ارتباط باشید .

16.مسئولیت هرگونه خسارت  احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق الذکر توسط کاربر باشد، صرفاً بر  عهده وی بوده و کاربر حق هرگونه اعتراض و درخواست ضرر و زیان و دریافت وجهی  از "کنتوس" را از خود سلب و ساقط میکند.

17."کنتوس"هویت  شخصی کاربران را محرمانه میداند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا  سازمان دیگری منتقل نمیکند،مگر آنکه با حکم مقام قضایی و یا طبق قوانین و  مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد.در این موارد  هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت متوجه "کنتوس" نخواهد بود و  کاربران با اعلام رضایت و آگاهی کامل از کلیات و جزییات قوانین وب سایت ،  حق هر گونه اعتراض و درخواست وجه و ضرر و زیان را از خود سلب و ساقط  میکنند.

ب.قوانین خصوصی :

1.کاربر موظف است  اطلاعات کامل و صحیح را در اختیار"کنتوس" قرار دهد.همچنین کاربر خود مسئول  صحت و سقم مدارک و مستندات ارائه شده به "کنتوس" و مسئولین دولتی کشور  متبوع میباشد. در صورتیکه "متقاضی " و کاربر اطلاعات غیر واقع ارائه دهد ،  به محض اطلاع و اثبات به "کنتوس" "کلیه توافقات فیمابین قابل فسخ بوده و  "متقاضی" و کاربر ضمن اقرار به آگاهی کامل از کلیات و جزییات همه قوانین ،  حق هر گونه اعتراض و درخواست و مطالبه وجه و ضرر و زیان را از خود سلب و  ساقط میکند .

2.کاربر موظف است هرگونه تغییر آدرس و ایمیل  یا سایر سرویس های الکترونیکی و تلفن های رسمی خود را بلافاصله در اختیار  "کنتوس" قرار دهد و هر گونه عواقب ناشی از سهل انگاری در این امر متوجه  ایشان خواهد بود و "متقاضی" و کاربر ضمن اقرار به آگاهی کامل از کلیات و  جزییات همه قوانین ،حق هر گونه اعتراض و درخواست و مطالبه وجه و ضرر و زیان  را از خود سلب و ساقط میکند .

3.حفظ کلیه رسید ها و قبض مراسلات تا پایان اقدامات الزامی است.

4. مبنای تایید کلیه پرداختهای "متقاضی" صرفاً رسید کتبی صادره شده از طرف "کنتوس" برای "متقاضی" خواهد بود .

ج.قوه قهریه :

تمامی  شرایط و قوانین مندرج ، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هر  گونه از موارد قهریه ، "کنتوس" هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت و "متقاضی" و  کاربر ضمن اقرار به آگاهی کامل از کلیات و جزییات همه قوانین ، حق هر گونه  اعتراض و درخواست و مطالبه وجه و ضرر و زیان را از خود سلب و ساقط میکند .

تذکر  مهم : "کنتوس" خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می داند .لطفا در  صورت مشاهده هرگونه تخلف،مراتب را از طریق کانال های ارتباطی ذکر شده با ما  در میان بگذارید و ما را در مسیری که پیش رو داریم ، یاری رسانید .