طراح گرافیک

رشته طراحی گرافیک یکی از پرتقاضا ترین رشته های فعلی در بازار کار دیجیتال جهان می باشد. این رشته دارای شاخه ها و تخصص های گوناگونی می باشد که در ادامه به توضیح آن پرداخته شده است.

طراح گرافیک

طراحان گرافیک به مفهوم سازی و خلق آثار گرافیکی با استفاده از ابزارهای بصری برای نشریات،تبلیغات،فیلم سازی،بسته بندی،پوستر،نشانه ها و نشانه های تعاملی ماندوب سایت ها و ...می پردازند.

این افراد می توانند در شرکت های تبلیغاتی و هنری استخدام شوند و یا به صورت خود اشتغال،شخصاٌ مدیریت پروژه ای را به عهده داشته باشند.در ادامه این ناک به تصویرگرها میرسیم که با استفاده از ابزاربصری و مفهوم سازی به خلق تصاویر برای ارائه مفاهیم میپردازند.در ادامه به معرفی برخی از مشاغل این  گروه شغلی می پردازیم.


1.  انیمیشن کار و آرتیست فضای دو بعدی 

 در این  شاخه با تبدیل حرکات واقعی توسط کامپیوتر باعث ایجاد شخصیتهای کارتونی و در نهایت انیمیشن می شود که در این شغل تمرکر اصلی بر روی ساخت شخصیت ها،فضای داستان و جا به جایی صحنه است.


2. انیمیشن کار و آرتیست فضای سه بعدی

در این شغل تمرکز روی ساختن جلوه های ویژه کامپیوتری با استفاده از فیلم و ویدئو و سایر ابزارهای الکترونیکی برای ساخت و خلق بازیهای کامپیوتری و فیلمها و ویدئوها ، موسیقی و امور تجاری می باشد.هنرمندی که با طراحی عکسهایی که فریم نامیده میشود حرکتهای مورد نظرش را خلق میکند. آشنایی با نرم افزارها و استانداردهای موجود برای خلق چنین فضایی از الزامات این رشته می باشد. درک درست از رنگها و هارمونی رنگها و همچنین فضا سازی از عوامل پیشرفت در این رشته می باشد. از این رشته میتوان درمهندسی، پزشکی ومعماری بهره گرفت.


3.هنرمند در حوزه تبلیغات

هنرمندی است که باعث اطمینان خاطر دادن به مشتری بابت انتقال پیام مورد نظر از طریق رسانه هنری ارتباطی به بازار هدف می باشد . نظارت و هماهنگی طرح های چند گرافیست برای انتقال بهتر مفهوم از وظایف این شخص می باشد وشامل هنرهای نمایشی با موضوع تبلیغات یا نقاشی می باشد.این فرد صرفا طراح نمی باشد و میتواند در حوزه نقاشی مجسمه سازی و به طور کل تصویرگری به خلق آثار بپردازد که جنبه زیبایی شناسی دارد.


4.طراح پس زمینه :

شخصی است که طراحی نقاشی و در کل ساختن پس زمینه به عهده او می باشد.


5.طراح الگوی مدارک دولتی:

طراحی پول مهر و اوراق بهادار و اطلاع از تکنیکهای چاپ از وظایف این شخص می باشد.


6.تصویرگر موضوعات زیست شناسی:

با توجه به گستردگی و دقت این رشته میتوان آن را از طرق مختلف مانند نقاشی ساخت مولاژ و حتی گرافیک کامپیوتری چند بعدی  که به درک و فهم بهتر کمک میکند انجام داد.


7.خوشنویس:

هنرمندی که بصورت حرفه ایی زیبا بنویسد و هنرمندی که خوشنویسی بخشی از کارش باشد.


8.کاریکاتوریست ها در همه حوزه ها:

هنرمندی که بتواند در قالب تصاویرطنزگونه و به طور مبالغه آمیز بخش های مختلف را شامل مسائل سیاسی اجتماعی و شخصی است را به نمایش بگذارد.


9.طراح دستی:

هنرمندی که طرح های اولیه شخصیت های کارتونی را به صورت دستی روی کاغذ با اعمال تمامی جزییات مانند غم شادی و... ثبت میکند.


10.طراح و تصویرگر بروشورهای اطلاعاتی:

با توجه به اهمیت این این حوزه و نیاز به مهارت بالا و استفاده از تکنیکهای خاص به منظور بیشترین تاثیرگذاری از آثار این هنرمندان در کتب مجلات و برچسب محصولات منابع پزشکی وب سایتها و سایر رسانه ها استفاده میشود.


11. هنرمند رنگ شناس:

این هنرمند وظیفه چک کردن رنگهای به کار رفته طریقه نوشتن کلمات و در کل کیفیت تولید کارتونها با توجه به استانداردهای مشخص شده می باشد.


12. تنظیم محتوا:

تمرکز این شخص بر روی وب سایتها می باشد که کار تولید محتوا را انجام میدهند و تیم بازرگانی را برای رسیدن به اهداف بزرگتر یاری میکند به این صورت که بر روی اطلاعات رد و بدل شده بین مشتریان و شرکت تمرکز میکنند و از طریق تجزیه تحلیل و تفسیر داده ها به بهترین راهکار دست می یابند.


13.طراح و تصویرگر صفحه قبل از جلد و طراح صفحات :

اطلاعات این صفحه شامل نام نویسنده عنوان کتاب نام خانوادگی مترجم و حتی عکس شخص می باشد.


14.سرپرست اتاق هنرهای گرافیکی:

نظارت بر کار طراحان گرافیست و ایجاد هماهنگی بین طرح های اولیه با توجه به سیاست های کاری سازمان از مهمترین وظایف این سمت میباشد.


15.هنرمند چاپ لیتوگرافی:

تخصص این فرد طراحی دستی شکل برای ساخت قالب چاپی از جنس آلومینیومی می باشد.


16.تصویرگر یکپارچه سازی رسانه ای:

ساخت المانهای تصویری تخصص این افراد می باشد که در نهایت منجر به تولید کارت گرافیکی می شود.


17.مشاور آموزشی طراح و نویسنده متن:

این فرد میتوانند به طور تخصصی مشاوره و راهنمایی در زمینه چگونگی استفاده از خلاقیتها و کاربرد و ارزیابی آنها بر تصویر ویدئوها و فایل های صوتی با توجه به مسائل تکنیکی آن فعالیت کند.


18.طراح تولیدات چند رسانه ایی:

تخصص این افراد خلق تصاویر و اطلاعاتی برای رسانه ها ی مختلف مثل وب سایتها تلوزیون سینما و بازیهای کامپیوتری است اگر چه این کار تکنیکی میباشد اما نیاز به ذوق هنری هم نیز دارد.


19.طراح علائم و نشانه ها _ طراح مطالب علمی وو طراح طرح های ساده گویای ورزشی:

این شخص باید هم از لحاظ تکنیکی هم هنری از توانایی بالایی برخوردتر باشد و با توجه به نیاز جامعه طرحی را خلق کند.


20.رنگرز طرح های کاغذ دیواری(دیجیتالی و فیزیکی) :

این ناک شامل انتخاب و پردازش ترکیب رنگ مناسب برای رسیدن به کنتراست مورد نظر است که به صورت دیجیتالی و با استفاده از نرم افزارهای تخصصی در این زمینه انجام میگیرد.


21.طراح وب سایت:

این افراد با توجه به تخصص خود و نیاز شرکت وب سایت طراحی میکنند.


شما می توانید جهت اخذ ویزا کشور های مختلف ، شرایط خود را توسط تیم وکلای موسسه  حقوقی بین المللی کنتوس به صورت رایگان ارزیابی نمایید 

شماره تماس :3162-051

                                                                                                                                                            

1400/04/15

14:05

1500 کاراکتر باقی مانده است
مشاهده نظرات کاربران

کلیه حقوق این سامانه متعلق به موسسه حقوقی بین المللی کنتوس می باشد.

کلیه اصول و فرآیندهای مختلف "کنتوس" منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و برهمین اساس کابران محترم نیز موظف به رعایت قوانین سایت میباشند. متناسب با تغییر در قوانین رایج حکومتی ، قوانین این وبسایت نیز تغییر خواهد کرد و کاربران عزیز موظف هستند قوانین جدید را در این بخش مطالعه نموده و به آن آگاهی کامل داشته باشند ،عدم اطلاعات از قوانین به منزله ی اجازه فعالیت مخالفان قوانین در این وب سایت نیست و شما توافق میکنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هر گونه تغییر میباشد.

الف.حریم خصوصی:

لطفا قبل از ورود به سایت و ثبت نام و ارسال درخواست، موارد زیر را رعایت فرمایید:

1.کاربر موظف است مشخصات کاربری و اطلاعات بانکی خود را بصورت کامل و صحیح و بر اساس واقعیت ثبت نماید، در صورت نقض در اطلاعات ثبت شده مسئولیت عواقب آن صرفاً به عهده کاربر خواهد بود.

2. "کنتوس" مختار است در صورت مشاهده تخلف از سوی کاربر حساب او را بدون اطلاع قبلی مسدود کند.

3. "کنتوس" هیچ مسئولیتی در قبال محتویات چت ها در سایت ندارد.

4. کلمه عبور هر کاربر،محرمانه بوده و مسئولیت حفاظت از آن صرفاً برعهده خود کابر میباشد.

5. کلیه قراردادها و توافقات تنها بصورت مکتوب مورد تایید "کنتوس" است و هرگونه توافق ادعایی غیر مکتوب ، مورد تایید نخواهد بود.

6. چنانچه "متقاضی" در مدت زمان توافق شده در قرارداد به تعهدات خود عمل نکند "کنتوس"در قبال وقت از دست رفته "متقاضی" مسئولیتی ندارد.

7. "کنتوس" هیچ گونه تشویق و ترغیب نسبت به اخذ اقامت به کشورهای دیگر را ندارد و معتقد است دریافت ویزاهای مختلف و اقامت در سایر کشورها میتواند موجب تبادل آگاهانه و گسترش علم و فرهنگ و سایر مزایایی شود که با بومی سازی آنها میتوان منطبق با رعایت قوانین حاکم درهر سرزمین موجب رشد و پیشرفت کشورها و مردمان شد و لذا "کنتوس" صرفا مشاوریست برای رسیدن شما به اهدافتان.

8.استفاده از چت "کنتوس" و پرسش و پاسخ و نظریات صرفا باید مرتبط با محتوای سایت باشد و در صورت مشاهده محتواهای غیر اخلاقی،ادبیات غیر محترمانه ،انجام هرگونه تبلیغات و همچنین ارسال پیام های انبوه که خلاف شرایط قوانین باشد ،  منجربه تعلیق یا مسدود شدن دائمی کاربر متخلف گردد.

9.تعلیق یا مسدود شدن کاربر به فراخور تخلف و به تشخیص کارشناسان"کنتوس" صورت میگیرد.

10.لازم است کاربران هنگام باز کردن لینک های ارسال شده توسط سایت "کنتوس" احتیاط لازم را انجام دهند تا در معرض خطرات فیشینگ و کلاهبرداری اینترنتی قرار نگیرند."کنتوس" هیچگونه مسئولیتی در قبال فیشینگ و کلاهبرداری های اینترنتی ندارد.

11. توصیه میکنیم که پرسشها و پاسخها کوتاه و مختصر، و ادبیات مناسب نگارش در آن رعایت شده باشد.

12.از ثبت اطلاعات شخصی و ایمیل و شماره تماس در بخش پرسش و پاسخ پرهیز کنید.

13."کنتوس" به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده میکنند احترام گذاشته و از آن محافظت میکند.

14.همه مطالب موجود در سایت و در دسترس از طریق هر یک از خدمات "کنتوس" مانند متن،گرافیک،تصاویر،آیتمها،آرم و لوگوها ،ویدئوهای تصویری و موارد قابل دانلود و کپی،داده ها و محتواهای مختلف موجود در سایت ، اموال "کنتوس" محسوب میشود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود بالا صرفاً در انحصار "کنتوس" است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی از "کنتوس"،موجب پیگیرد قانونی خواهد شد.

15.کلیه ارتباطات فیمابین کاربر و  "کنتوس" به صورت الکترونیکی انجام میشود و در صورتیکه درخواست شما با رعایت کلیه اصول و قوانین مجموعه "کنتوس" باشد با درخواست شما موافقت خواهد شد.کلیه ارتباطات در بستر وب سایت صورت خواهد پذیرفت و پس ازهر گام با سر شماره ارسالی از طرف "کنتوس" به شما پیامکی مبنی بر انجام گام های درخواست شما ارسال می گردد. همچنین در صورت نیاز به راهنمایی تلفنی و حضوری میتوانید از طریق شماره 0513162  و صرفاً در ساعات اداری اعلام شده با کارشناسان در ارتباط باشید .

16.مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق الذکر توسط کاربر باشد، صرفاً بر عهده وی بوده و کاربر حق هرگونه اعتراض و درخواست ضرر و زیان و دریافت وجهی از "کنتوس" را از خود سلب و ساقط میکند.

17."کنتوس"هویت شخصی کاربران را محرمانه میداند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمیکند،مگر آنکه با حکم مقام قضایی و یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت متوجه "کنتوس" نخواهد بود و کاربران با اعلام رضایت و آگاهی کامل از کلیات و جزییات قوانین وب سایت ، حق هر گونه اعتراض و درخواست وجه و ضرر و زیان را از خود سلب و ساقط میکنند.

ب.قوانین خصوصی :

1.کاربر موظف است اطلاعات کامل و صحیح را در اختیار"کنتوس" قرار دهد.همچنین کاربر خود مسئول صحت و سقم مدارک و مستندات ارائه شده به "کنتوس" و مسئولین دولتی کشور متبوع میباشد. در صورتیکه "متقاضی " و کاربر اطلاعات غیر واقع ارائه دهد ، به محض اطلاع و اثبات به "کنتوس" "کلیه توافقات فیمابین قابل فسخ بوده و "متقاضی" و کاربر ضمن اقرار به آگاهی کامل از کلیات و جزییات همه قوانین ، حق هر گونه اعتراض و درخواست و مطالبه وجه و ضرر و زیان را از خود سلب و ساقط میکند .

2.کاربر موظف است هرگونه تغییر آدرس و ایمیل یا سایر سرویس های الکترونیکی و تلفن های رسمی خود را بلافاصله در اختیار "کنتوس" قرار دهد و هر گونه عواقب ناشی از سهل انگاری در این امر متوجه ایشان خواهد بود و "متقاضی" و کاربر ضمن اقرار به آگاهی کامل از کلیات و جزییات همه قوانین ،حق هر گونه اعتراض و درخواست و مطالبه وجه و ضرر و زیان را از خود سلب و ساقط میکند .

3.حفظ کلیه رسید ها و قبض مراسلات تا پایان اقدامات الزامی است.

4. مبنای تایید کلیه پرداختهای "متقاضی" صرفاً رسید کتبی صادره شده از طرف "کنتوس" برای "متقاضی" خواهد بود .

ج.قوه قهریه :

تمامی شرایط و قوانین مندرج ، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هر گونه از موارد قهریه ، "کنتوس" هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت و "متقاضی" و کاربر ضمن اقرار به آگاهی کامل از کلیات و جزییات همه قوانین ، حق هر گونه اعتراض و درخواست و مطالبه وجه و ضرر و زیان را از خود سلب و ساقط میکند .

تذکر مهم : "کنتوس" خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می داند .لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف،مراتب را از طریق کانال های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید و ما را در مسیری که پیش رو داریم ، یاری رسانید .

کلیه اصول و فرآیندهای مختلف "کنتوس" منطبق با قوانین جمهوری  اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و برهمین اساس کابران محترم نیز  موظف به رعایت قوانین سایت میباشند. متناسب با تغییر در قوانین رایج حکومتی  ، قوانین این وبسایت نیز تغییر خواهد کرد و کاربران عزیز موظف هستند  قوانین جدید را در این بخش مطالعه نموده و به آن آگاهی کامل داشته باشند  ،عدم اطلاعات از قوانین به منزله ی اجازه فعالیت مخالفان قوانین در این وب  سایت نیست و شما توافق میکنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش  هر گونه تغییر میباشد.

الف.حریم خصوصی:

لطفا قبل از ورود به سایت و ثبت نام و ارسال درخواست، موارد زیر را رعایت فرمایید:

1.کاربر  موظف است مشخصات کاربری و اطلاعات بانکی خود را بصورت کامل و صحیح و بر  اساس واقعیت ثبت نماید، در صورت نقض در اطلاعات ثبت شده مسئولیت عواقب آن  صرفاً به عهده کاربر خواهد بود.

2. "کنتوس" مختار است در صورت مشاهده تخلف از سوی کاربر حساب او را بدون اطلاع قبلی مسدود کند.

3. "کنتوس" هیچ مسئولیتی در قبال محتویات چت ها در سایت ندارد.

4. کلمه عبور هر کاربر،محرمانه بوده و مسئولیت حفاظت از آن صرفاً برعهده خود کابر میباشد.

5. کلیه قراردادها و توافقات تنها بصورت مکتوب مورد تایید "کنتوس" است و هرگونه توافق ادعایی غیر مکتوب ، مورد تایید نخواهد بود.

6.  چنانچه "متقاضی" در مدت زمان توافق شده در قرارداد به تعهدات خود عمل نکند  "کنتوس"در قبال وقت از دست رفته "متقاضی" مسئولیتی ندارد.

7.  "کنتوس" هیچ گونه تشویق و ترغیب نسبت به اخذ اقامت به کشورهای دیگر را  ندارد و معتقد است دریافت ویزاهای مختلف و اقامت در سایر کشورها میتواند  موجب تبادل آگاهانه و گسترش علم و فرهنگ و سایر مزایایی شود که با بومی  سازی آنها میتوان منطبق با رعایت قوانین حاکم درهر سرزمین موجب رشد و  پیشرفت کشورها و مردمان شد و لذا "کنتوس" صرفا مشاوریست برای رسیدن شما به  اهدافتان.

8.استفاده از چت "کنتوس" و پرسش و پاسخ و نظریات  صرفا باید مرتبط با محتوای سایت باشد و در صورت مشاهده محتواهای غیر  اخلاقی،ادبیات غیر محترمانه ،انجام هرگونه تبلیغات و همچنین ارسال پیام های  انبوه که خلاف شرایط قوانین باشد ،  منجربه تعلیق یا مسدود شدن دائمی  کاربر متخلف گردد.

9.تعلیق یا مسدود شدن کاربر به فراخور تخلف و به تشخیص کارشناسان"کنتوس" صورت میگیرد.

10.لازم  است کاربران هنگام باز کردن لینک های ارسال شده توسط سایت "کنتوس" احتیاط  لازم را انجام دهند تا در معرض خطرات فیشینگ و کلاهبرداری اینترنتی قرار  نگیرند."کنتوس" هیچگونه مسئولیتی در قبال فیشینگ و کلاهبرداری های اینترنتی  ندارد.

11. توصیه میکنیم که پرسشها و پاسخها کوتاه و مختصر، و ادبیات مناسب نگارش در آن رعایت شده باشد.

12.از ثبت اطلاعات شخصی و ایمیل و شماره تماس در بخش پرسش و پاسخ پرهیز کنید.

13."کنتوس" به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده میکنند احترام گذاشته و از آن محافظت میکند.

14.همه  مطالب موجود در سایت و در دسترس از طریق هر یک از خدمات "کنتوس" مانند  متن،گرافیک،تصاویر،آیتمها،آرم و لوگوها ،ویدئوهای تصویری و موارد قابل  دانلود و کپی،داده ها و محتواهای مختلف موجود در سایت ، اموال "کنتوس"  محسوب میشود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود بالا صرفاً در انحصار  "کنتوس" است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی از "کنتوس"،موجب پیگیرد  قانونی خواهد شد.

15.کلیه ارتباطات فیمابین کاربر و   "کنتوس" به صورت الکترونیکی انجام میشود و در صورتیکه درخواست شما با  رعایت کلیه اصول و قوانین مجموعه "کنتوس" باشد با درخواست شما موافقت خواهد  شد.کلیه ارتباطات در بستر وب سایت صورت خواهد پذیرفت و پس ازهر گام با سر  شماره ارسالی از طرف "کنتوس" به شما پیامکی مبنی بر انجام گام های درخواست  شما ارسال می گردد. همچنین در صورت نیاز به راهنمایی تلفنی و حضوری  میتوانید از طریق شماره 0513162  و صرفاً در ساعات اداری اعلام شده با  کارشناسان در ارتباط باشید .

16.مسئولیت هرگونه خسارت  احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق الذکر توسط کاربر باشد، صرفاً بر  عهده وی بوده و کاربر حق هرگونه اعتراض و درخواست ضرر و زیان و دریافت وجهی  از "کنتوس" را از خود سلب و ساقط میکند.

17."کنتوس"هویت  شخصی کاربران را محرمانه میداند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا  سازمان دیگری منتقل نمیکند،مگر آنکه با حکم مقام قضایی و یا طبق قوانین و  مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد.در این موارد  هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت متوجه "کنتوس" نخواهد بود و  کاربران با اعلام رضایت و آگاهی کامل از کلیات و جزییات قوانین وب سایت ،  حق هر گونه اعتراض و درخواست وجه و ضرر و زیان را از خود سلب و ساقط  میکنند.

ب.قوانین خصوصی :

1.کاربر موظف است  اطلاعات کامل و صحیح را در اختیار"کنتوس" قرار دهد.همچنین کاربر خود مسئول  صحت و سقم مدارک و مستندات ارائه شده به "کنتوس" و مسئولین دولتی کشور  متبوع میباشد. در صورتیکه "متقاضی " و کاربر اطلاعات غیر واقع ارائه دهد ،  به محض اطلاع و اثبات به "کنتوس" "کلیه توافقات فیمابین قابل فسخ بوده و  "متقاضی" و کاربر ضمن اقرار به آگاهی کامل از کلیات و جزییات همه قوانین ،  حق هر گونه اعتراض و درخواست و مطالبه وجه و ضرر و زیان را از خود سلب و  ساقط میکند .

2.کاربر موظف است هرگونه تغییر آدرس و ایمیل  یا سایر سرویس های الکترونیکی و تلفن های رسمی خود را بلافاصله در اختیار  "کنتوس" قرار دهد و هر گونه عواقب ناشی از سهل انگاری در این امر متوجه  ایشان خواهد بود و "متقاضی" و کاربر ضمن اقرار به آگاهی کامل از کلیات و  جزییات همه قوانین ،حق هر گونه اعتراض و درخواست و مطالبه وجه و ضرر و زیان  را از خود سلب و ساقط میکند .

3.حفظ کلیه رسید ها و قبض مراسلات تا پایان اقدامات الزامی است.

4. مبنای تایید کلیه پرداختهای "متقاضی" صرفاً رسید کتبی صادره شده از طرف "کنتوس" برای "متقاضی" خواهد بود .

ج.قوه قهریه :

تمامی  شرایط و قوانین مندرج ، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هر  گونه از موارد قهریه ، "کنتوس" هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت و "متقاضی" و  کاربر ضمن اقرار به آگاهی کامل از کلیات و جزییات همه قوانین ، حق هر گونه  اعتراض و درخواست و مطالبه وجه و ضرر و زیان را از خود سلب و ساقط میکند .

تذکر  مهم : "کنتوس" خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می داند .لطفا در  صورت مشاهده هرگونه تخلف،مراتب را از طریق کانال های ارتباطی ذکر شده با ما  در میان بگذارید و ما را در مسیری که پیش رو داریم ، یاری رسانید .