روش های اخذ اقامت دائمی

در این مقاله قصد داریم اندکی درباره روش های مختلف اخذ اقامت دائم کانادا صحبت نمائیم. در صورتی که قصد اخذ اقامت دائمی کانادا را دارید، این مقاله می تواند به شما در اتخاذ تصمیم مناسب جهت انتخاب بهترین برنامه منطبق با شرایطتان یاری رساند.

روش های اخذ اقامت دائمی

همانطور که می دانید، برای اخذ اقامت دائمی کانادا برنامه ها و مکانیزم های متنوعی وجود دارد که در هر بازه زمانی و متناسب با نیازهای اقتصادی، سیاسی و فرهنگی اجتماعی کانادا، توسط اداره مهاجرت کانادا طراحی و اعلام میشوند. تنوع این برنامه های اقامتی به گونه ایست که هر فردی و با هر شرایط و توانمندی بتواند حداقل از سه برنامه برای اخذ اقامت قانونی استفاده نماید و به دنبال مسیرهای غیر قانونی نباشد .
در ادامه به صورت مختصر درباره کلیات برنامه های اقامتی کانادا گفتگو خواهیم نمود.


انواع روشهای اخذ اقامت :

برنامه کارآفرینی

کارآفرین، فردی است که زمان، انرژی لازم، منابع، نیروی کار، مواد اولیه و سایر دارایی‌ها را به گونه‌ای هماهنگ می‌سازد که ارزش آن‌ها یا محصولات حاصل از آن‌ها نسبت به حالت اوّلیه‌اش افزایش یابد (ایجاد ارزش افزوده نماید). کارآفرینان با مهارتی که در تشخیص فرصت‌ها و چالش ها و ایجاد حرکت در جهت توسعه شرایط موجود دارند، پیشگامان حقیقی تغییر در اقتصاد و تحولات اجتماعی محسوب می‌شوند. این برنامه برای افراد با تجربه، مدیران و صاحبان بیزینس دارای سرمایه و وجه نقد کافی، که قصد اخذ اقامت دائمی کانادا را دارند، بسیار مناسب می باشد. این افراد باید در یک بیزینس جدید و با سابقه کار مرتبط قبلی، سرمایه گذاری کرده و افراد مقیم کانادا ( حداقل دو نفر ) را استخدام و به صورت مستمر در مدیریت روزمره آن حداقل به مدت یکسال، دخالت داشته باشند تا واجد شرایط این برنامه شوند. شما و همه اعضاء خانواده تان با ویزای کار وارد کشور مقصد خواهید شد تا بیزینس خود را راه‌اندازی کنید.
اگر خواستار دریافت اقامت از طریق این برنامه هستید توجه داشته باشید که شرایط زیر در مورد شما بررسی خواهد شد:

- ارزیابی شغل و تجربه کاری

- ارزیابی دارایی های نقدی و املاک شما و همسرتان

- عوامل موثر در امتیاز انطباق پذیری (شامل مواردی مانند تحصیل یا کار قبلی در کانادا و داشتن اقوام درجه یک مقیم این کشور)

- ارزیابی بیزینس پلن(طرح ارائه شده کاری) و برنامه شما برای استخدام شهروندان کانادایی توسط شما

دو مزیت مهم این برنامه این است که:

اولا در این برنامه نیازی به ارائه مدرک زبان نمی باشد.

ثانیا این برنامه محدودیت سنی ندارد.


برنامه استارت آپ

کانادا از طریق ویزای استارت آپ، به دنبال جذب کارآفرینانی که امکان راه اندازی شرکت های نوآور را دارند و همزمان با پیاده سازی ایده خود در کانادا برای جامعه و اقتصاد کانادا مفید بوده و ایجاد شغل نمایند، می باشد. اگر یک ایده خوب داشته و بتوانید یکی از سازمان های معرفی شده توسط اداره مهاجرت کانادا را برای سرمایه گذاری در پروژه خود راضی کنید، این ویزا به شما و خانواده شما تعلق خواهد گرفت و بر اساس آن ویزای اقامت دائم کانادا به همه اعضاء خانواده شما اعطا می شود. 
این ویزا، کارآفرینان مقیم را به نوعی تشویق می کند تا شرکت های خود را در کانادا گسترش داده و در رابطه با راه اندازی و بازگشایی شرکت خود، بودجه های بزرگ و با نرخ سود بسیار پایین ( در حد صفر) دریافت نمایند.
نکته بسیار مهم و عالی دراین برنامه اینست که ویزای استارت آپ مشروط به موفق بودن بیزینس مورد نظر نمی باشد و حتی در صورت عدم موفقیت پس از ورود به کانادا مشکلی برای دریافت اقامت دائم شما و خانواده شما ایجاد نخواهد شد.


برنامه سرمایه گذاری

ویزا سرمایه گذاری، به منظور جذب سرمایه خارجی و تزریق این سرمایه ها به بازار کسب و کار کانادا میباشد و بر همین اساس حق اقامت و شهروندی به متقاضیان واجد شرایط آن اعطا میشود. ویزا سرمایه گذاری به علت سریع بودن زمان بررسی و اعلام نتایج درخواست متقاضی بعضاً با عنوان برنامه سرمایه گذاری و یا ویزا طلایی نیز شناخته می شود. این ویزا فرصت خوبی برای سرمایه گذاران ایجاد میکند تا افراد واجد شرایط، اقامت یک کشور دوم یا پاسپورت این کشور را در مدت زمان کوتاهی دریافت کنند.
عموماً افرادی از این روش برای ورود به کشور مد نظر خود استفاده میکنند که سرعت انجام پروسه برای ایشان بسیار مهم و مشکلی برای پرداخت هزینه های بالا و سرمایه گذاری ندارند.


برنامه خوداشتغالی
دریافت ویزا خوداشتغالی، یکی از راه های کسب اقامت دائم برای کشور کانادا است. افرادی که حداقل دو سال فعالیت و سابقه کاری در حوزه های ورزشی یا فرهنگی و هنری دارند و از این راه کسب درآمد کرده اند و علاقه مند به راه اندازی بیزینسی مبتنی بر تجربه خود در کانادا  میباشند، از این روش برای دریافت اقامت دائمی کانادا استفاده میکنند. برای درخواست اقامت دائمی کانادا از طریق خوداشتغالی متقاضی ملزم به ارسال یک طرح کسب و کار توجیهی میباشد که در آن تخصص، شغل و پیشه، نوع تجارت، تعهد و مسئولیت، محتوا یا ماهیت تجارت متقاضی و پلن وی برای اجرای طرح مد نظرش در کانادا به وضوح مشخص شده باشد.
مزیت اصلی این برنامه سرعت بالا ( دومین رتبه در سرعت رسیدن به نتیجه نهایی ) در برنامه های اقامتی میباشد .

برای افزایش موفقیت در این برنامه میتوانید مقاله زیر را مطالعه فرمایید :  برنامه خود اشتغالی فدرال کانادا


برنامه نیروی کار متخصص
کانادا شرایط خاصی را برای جذب افراد متخصص و دارای مهارت تحت عنوان "Skilled worker" فراهم نموده است. اخذ این ویزا دارای شرایط خاصی تحت سیستم امتیاز دهی (pbs) می باشد که در دو مرحله امتیاز دهی که اصطلاحا به آن "pool" می گویند صورت می پذیرد. طبق این سیستم که به عواملی مثل سن، تحصیلات ، سابقه کار و … بستگی دارد؛ در محاسبه امتیازات در مرحله نخست متقاضیان باید از مجموع 100 امتیاز، حداقل موفق به کسب 67 امتیاز شوند وسپس وارد مرحله دوم می شوند. در مرحله دوم، افراد در صورتی که امتیازات لازم را کسب کنند (حداقل 470 از مجموع 1200 امتیاز) از “Pool” خارج شده و اقامت دائم کانادا به این افراد اعطا می شود.

معیارهای امتیاز دهی در ویزا اسکیل ورکر کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا از طریق آن عبارت است از  :
• تحصیلات: که از مقطع دیپلم تا مقطع دکتری بر حسب مورد، امتیاز داده میشود طبیعتا مقطع دکتری بالاترین امتیاز را کسب خواهد کرد .
• مهارت زبان: با توجه به دوزبانه بودن کشور کانادا زبان انگلیسی با حداقلی نمره clb7 و زبان فرانسه به عنوان زبان دوم امتیاز خواهد داشت .
• سن: سنین بین 18 تا 35 بالاترین نمره را خواهند گرفت .
• سابقه کاری: شما با داشتن 3 سال سابقه کاری میتوانید بالاترین امتیاز را اخذ نمائید .
• داشتن پیشنهاد کار در کانادا: شما با داشتن پیشنهاد کاری مورد تایید دولت کانادا می توانید از این بخش امتیاز مضاعف بگیرید.
• انطباق پذیری با جامعه ی کانادا : داشتن اقوام درجه یک، سابقه کاری و یا سابقه تحصیلی شما یا همسرتان در کانادا، امتیاز این بخش را برای شما به ارمغان خواهد آورد.


برخی از سوالات متدوال شما:

1.اگر در خاک کانادا با ویزا توریستی یا تحصیلی حضور داشته باشیم، شانس دریافت اقامت از طریق خوداشتغالی افزایش پیدا میکند؟

خیر. حضور شما در خاک کانادا تاثیر مثبتی در پرونده تان ندارد.

2.آیا سن زیاد در اخذ ویزا خوداشتغالی امتیاز منفی محسوب می شود؟

چنانچه سابقه کاری مرتبط قوی داشته باشید، خیر برای شما امتیاز منفی محسوب نمی شود.


در این مقاله سعی بر آن بود تا به صورت اجمالی روش های مناسب اخذ اقامت دائمی را بررسی نمائیم. در صورت تمایل می توانید با راهنمائی کارشناسان و وکلاء موسسه حقوقی و کاریابی بین المللی "کنتوس" (دارای مجوز رسمی از وزارت کار ) برای همه کشورها از ابتدا با قرارداد رسمی ثبت نام و سپس تحصیل خود و یا فرزندانتان را آغاز نمایید و نگران آینده خود نباشید .
برای ارزیابی شرایط خود  توسط کارشناسان و وکلاء "کنتوس" بصورت رایگان با شماره تماس : 3162-051 ارتباط برقرار نمائید.

1399/03/07

13:26

1500 کاراکتر باقی مانده است
مشاهده نظرات کاربران

کلیه حقوق این سامانه متعلق به موسسه حقوقی بین المللی کنتوس می باشد.

کلیه اصول و فرآیندهای مختلف "کنتوس" منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و بر همین اساس کابران محترم نیز موظف به رعایت قوانین سایت میباشند. متناسب با تغییر در قوانین رایج حکومتی و مملکتی ، قوانین این وبسایت نیز تغییر خواهد کرد و کاربران عزیز موظف هستند قوانین جدید را در این بخش مطالعه نموده و به آن آگاهی کامل داشته باشند ،عدم اطلاعات از قوانین به منزله ی اجازه فعالیت مخالفان قوانین در این وب سایت نیست و شما توافق میکنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هر گونه تغییر میباشد.

1.حریم خصوصی:

لطفا قبل از ورود به سایت و ثبت نام و ارسال درخواست، موارد زیر را رعایت فرمایید: 

1.کاربر موظف است مشخصات کاربری و اطلاعات بانکی خود را بصورت کامل و صحیح و بر اساس واقعیت ثبت نماید، در صورت نقض در اطلاعات ثبت شده مسئولیت عواقب آن به عهده کاربر خواهد بود. 

2."کنتوس" مختار است در صورت مشاهده تخلف از سوی کاربر حساب او را بدون اطلاع قبلی مسدود کند. 

3."کنتوس" هیچ مسئولیتی در قبال محتویات چت ها در سایت ندارد. 

4.کلمه عبور هر کاربر،محرمانه بوده و مسئولیت حفاظت از آن بر عهده خود کابر میباشد. 

5.کلیه قراردادها و توافقات تنها بصورت مکتوب مورد تایید "کنتوس" است و هرگونه توافق ادعایی غیر مکتوب ، مورد تایید نخواهد بود .

6.چنانچه "متقاضی" در مدت زمان معین به تعهدات خود عمل نکند "کنتوس"در قبال وقت از دست رفته "متقاضی" مسئولیتی ندارد .

7."کنتوس" هیچ گونه تشویق و ترغیب نسبت به اخذ اقامت به کشورهای دیگر را ندارد و صرفا ارائه دهنده مشاوره و راهنمایی های منطبق بر قوانین رایج مملکتی در ایران و در هنگام عقد قرارداد را انجام میدهد .

8.استفاده از چت "کنتوس" و پرسش و پاسخ و نظریات صرفا باید مرتبط با محتوای سایت باشد و در صورت مشاهده محتواهای غیر اخلاقی،ادبیات غیر محترمانه ،انجام هرگونه تبلیغات و همچنین ارسال پیام های انبوه که خلاف شرایط قوانین باشد ،  منجربه تعلیق یا مسدود شدن دائمی کاربر متخلف گردد. 

9.تعلیق یا مسدود شدن کاربر به فراخور تخلف و به تشخیص کارشناسان"کنتوس" صورت میگیرد.

10.لازم است کاربران هنگام باز کردن لینک های ارسال شده توسط سایت "کنتوس" احتیاط لازم را انجام دهند تا در معرض خطرات فیشینگ و کلاهبرداری اینترنتی قرار نگیرند."کنتوس" هیچگونه مسئولیتی در قبال فیشینگ و کلاهبرداری های اینترنتی ندارد. 

11. توصیه میکنیم که پرسشها و پاسخها کوتاه و مختصر، و ادبیات مناسب نگارش در آن رعایت شده باشد. 

12.از ثبت اطلاعات شخصی و ایمیل و شماره تماس در بخش پرسش و پاسخ پرهیز کنید. 

13."کنتوس" به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده میکنند احترام گذاشته و از آن محافظت میکند. 

14.همه مطالب موجود در سایت و در دسترس از طریق هر یک از خدمات "کنتوس" مانند متن،گرافیک،تصاویر،آیتمها،آرم و لوگوها ،ویدئوهای تصویری و موارد قابل دانلود و کپی،داده ها و محتواهای مختلف موجود در سایت ، اموال "کنتوس" محسوب میشود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود بالا صرفاً در انحصار "کنتوس" است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی از "کنتوس"،موجب پیگیرد قانونی خواهد شد.

15.کلیه ارتباطات فیمابین کاربر و  "کنتوس" به صورت الکترونیکی انجام میشود و در صورتیکه درخواست شما با رعایت کلیه اصول و قوانین مجموعه "کنتوس" باشد با درخواست شما موافقت خواهد شد.کلیه ارتباطات در بستر وب سایت صورت خواهد پذیرفت و پس ازهر گام با سر شماره ارسالی از طرف "کنتوس" به شما پیامکی مبنی بر انجام گام های درخواست شما ارسال می گردد. همچنین در صورت نیاز به راهنمایی تلفنی و حضوری میتوانید از طریق شماره 0513162  و صرفاً در ساعات اداری اعلام شده با کارشناسان در ارتباط باشید .

16.مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق الذکر توسط کاربر باشد، صرفاً بر عهده وی بوده و کاربر حق هرگونه اعتراض و درخواست ضرر و زیان و دریافت وجهی از "کنتوس" را از خود سلب و ساقط میکند.

17. "کنتوس"هویت شخصی کاربران را محرمانه میداند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمیکند،مگر آنکه با حکم مقام قضایی و یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت متوجه "کنتوس" نخواهد بود و کاربران با اعلام رضایت و آگاهی کامل از کلیات و جزییات قوانین وب سایت ، حق هر گونه اعتراض و درخواست وجه و ضرر و زیان را از خود سلب و ساقط میکنند.

2.قوانین خصوصی:

1.کاربر موظف است اطلاعات کامل و صحیح را در اختیار"کنتوس" قرار دهد.همچنین کاربر خود مسئول صحت و سقم مدارک و مستندات ارائه شده به "کنتوس" و مسئولین دولتی کشور متبوع میباشد. در صورتیکه "متقاضی " و کاربر اطلاعات غیر واقع ارائه دهد ، به محض اطلاع و اثبات به "کنتوس" "کلیه توافقات فیمابین قابل فسخ بوده و "متقاضی" و کاربر ضمن اقرار به آگاهی کامل از کلیات و جزییات همه قوانین ، حق هر گونه اعتراض و درخواست و مطالبه وجه و ضرر و زیان را از خود سلب و ساقط میکند .

2.کاربر موظف است هرگونه تغییر آدرس و ایمیل یا سایر سرویس های الکترونیکی و تلفن های رسمی خود را بلافاصله در اختیار "کنتوس" قرار دهد و هر گونه عواقب ناشی از سهل انگاری در این امر متوجه ایشان خواهد بود و "متقاضی" و کاربر ضمن اقرار به آگاهی کامل از کلیات و جزییات همه قوانین ،حق هر گونه اعتراض و درخواست و مطالبه وجه و ضرر و زیان را از خود سلب و ساقط میکند .

3.حفظ کلیه رسید ها و قبض مراسلات تا پایان اقدامات الزامی است. 

4. مبنای تایید کلیه پرداختهای "متقاضی" صرفاً رسید کتبی صادره شده از طرف "کنتوس" برای "متقاضی" خواهد بود .

3.قوه ی قهریه:

تمامی شرایط و قوانین مندرج ، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هر گونه از موارد قهریه ، "کنتوس" هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت و "متقاضی" و کاربر ضمن اقرار به آگاهی کامل از کلیات و جزییات همه قوانین ، حق هر گونه اعتراض و درخواست و مطالبه وجه و ضرر و زیان را از خود سلب و ساقط میکند .

تذکر مهم : "کنتوس" خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می داند .لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف،مراتب را از طریق کانال های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید و ما را در مسیری که پیش رو داریم ، یاری رسانید .

کلیه اصول و فرآیندهای مختلف "کنتوس" منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و بر همین اساس کابران محترم نیز موظف به رعایت قوانین سایت میباشند. متناسب با تغییر در قوانین رایج حکومتی و مملکتی ، قوانین این وبسایت نیز تغییر خواهد کرد و کاربران عزیز موظف هستند قوانین جدید را در این بخش مطالعه نموده و به آن آگاهی کامل داشته باشند ،عدم اطلاعات از قوانین به منزله ی اجازه فعالیت مخالفان قوانین در این وب سایت نیست و شما توافق میکنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هر گونه تغییر میباشد.

1.حریم خصوصی:

لطفا قبل از ورود به سایت و ثبت نام و ارسال درخواست، موارد زیر را رعایت فرمایید: 

1.کاربر موظف است مشخصات کاربری و اطلاعات بانکی خود را بصورت کامل و صحیح و بر اساس واقعیت ثبت نماید، در صورت نقض در اطلاعات ثبت شده مسئولیت عواقب آن به عهده کاربر خواهد بود. 

2."کنتوس" مختار است در صورت مشاهده تخلف از سوی کاربر حساب او را بدون اطلاع قبلی مسدود کند. 

3."کنتوس" هیچ مسئولیتی در قبال محتویات چت ها در سایت ندارد. 

4.کلمه عبور هر کاربر،محرمانه بوده و مسئولیت حفاظت از آن بر عهده خود کابر میباشد. 

5.کلیه قراردادها و توافقات تنها بصورت مکتوب مورد تایید "کنتوس" است و هرگونه توافق ادعایی غیر مکتوب ، مورد تایید نخواهد بود .

6.چنانچه "متقاضی" در مدت زمان معین به تعهدات خود عمل نکند "کنتوس"در قبال وقت از دست رفته "متقاضی" مسئولیتی ندارد .

7."کنتوس" هیچ گونه تشویق و ترغیب نسبت به اخذ اقامت به کشورهای دیگر را ندارد و صرفا ارائه دهنده مشاوره و راهنمایی های منطبق بر قوانین رایج مملکتی در ایران و در هنگام عقد قرارداد را انجام میدهد .

8.استفاده از چت "کنتوس" و پرسش و پاسخ و نظریات صرفا باید مرتبط با محتوای سایت باشد و در صورت مشاهده محتواهای غیر اخلاقی،ادبیات غیر محترمانه ،انجام هرگونه تبلیغات و همچنین ارسال پیام های انبوه که خلاف شرایط قوانین باشد ،  منجربه تعلیق یا مسدود شدن دائمی کاربر متخلف گردد. 

9.تعلیق یا مسدود شدن کاربر به فراخور تخلف و به تشخیص کارشناسان"کنتوس" صورت میگیرد.

10.لازم است کاربران هنگام باز کردن لینک های ارسال شده توسط سایت "کنتوس" احتیاط لازم را انجام دهند تا در معرض خطرات فیشینگ و کلاهبرداری اینترنتی قرار نگیرند."کنتوس" هیچگونه مسئولیتی در قبال فیشینگ و کلاهبرداری های اینترنتی ندارد. 

11. توصیه میکنیم که پرسشها و پاسخها کوتاه و مختصر، و ادبیات مناسب نگارش در آن رعایت شده باشد. 

12.از ثبت اطلاعات شخصی و ایمیل و شماره تماس در بخش پرسش و پاسخ پرهیز کنید. 

13."کنتوس" به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده میکنند احترام گذاشته و از آن محافظت میکند. 

14.همه مطالب موجود در سایت و در دسترس از طریق هر یک از خدمات "کنتوس" مانند متن،گرافیک،تصاویر،آیتمها،آرم و لوگوها ،ویدئوهای تصویری و موارد قابل دانلود و کپی،داده ها و محتواهای مختلف موجود در سایت ، اموال "کنتوس" محسوب میشود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود بالا صرفاً در انحصار "کنتوس" است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی از "کنتوس"،موجب پیگیرد قانونی خواهد شد.

15.کلیه ارتباطات فیمابین کاربر و  "کنتوس" به صورت الکترونیکی انجام میشود و در صورتیکه درخواست شما با رعایت کلیه اصول و قوانین مجموعه "کنتوس" باشد با درخواست شما موافقت خواهد شد.کلیه ارتباطات در بستر وب سایت صورت خواهد پذیرفت و پس ازهر گام با سر شماره ارسالی از طرف "کنتوس" به شما پیامکی مبنی بر انجام گام های درخواست شما ارسال می گردد. همچنین در صورت نیاز به راهنمایی تلفنی و حضوری میتوانید از طریق شماره 0513162  و صرفاً در ساعات اداری اعلام شده با کارشناسان در ارتباط باشید .

16.مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق الذکر توسط کاربر باشد، صرفاً بر عهده وی بوده و کاربر حق هرگونه اعتراض و درخواست ضرر و زیان و دریافت وجهی از "کنتوس" را از خود سلب و ساقط میکند.

17. "کنتوس"هویت شخصی کاربران را محرمانه میداند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمیکند،مگر آنکه با حکم مقام قضایی و یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت متوجه "کنتوس" نخواهد بود و کاربران با اعلام رضایت و آگاهی کامل از کلیات و جزییات قوانین وب سایت ، حق هر گونه اعتراض و درخواست وجه و ضرر و زیان را از خود سلب و ساقط میکنند.

2.قوانین خصوصی:

1.کاربر موظف است اطلاعات کامل و صحیح را در اختیار"کنتوس" قرار دهد.همچنین کاربر خود مسئول صحت و سقم مدارک و مستندات ارائه شده به "کنتوس" و مسئولین دولتی کشور متبوع میباشد. در صورتیکه "متقاضی " و کاربر اطلاعات غیر واقع ارائه دهد ، به محض اطلاع و اثبات به "کنتوس" "کلیه توافقات فیمابین قابل فسخ بوده و "متقاضی" و کاربر ضمن اقرار به آگاهی کامل از کلیات و جزییات همه قوانین ، حق هر گونه اعتراض و درخواست و مطالبه وجه و ضرر و زیان را از خود سلب و ساقط میکند .

2.کاربر موظف است هرگونه تغییر آدرس و ایمیل یا سایر سرویس های الکترونیکی و تلفن های رسمی خود را بلافاصله در اختیار "کنتوس" قرار دهد و هر گونه عواقب ناشی از سهل انگاری در این امر متوجه ایشان خواهد بود و "متقاضی" و کاربر ضمن اقرار به آگاهی کامل از کلیات و جزییات همه قوانین ،حق هر گونه اعتراض و درخواست و مطالبه وجه و ضرر و زیان را از خود سلب و ساقط میکند .

3.حفظ کلیه رسید ها و قبض مراسلات تا پایان اقدامات الزامی است. 

4. مبنای تایید کلیه پرداختهای "متقاضی" صرفاً رسید کتبی صادره شده از طرف "کنتوس" برای "متقاضی" خواهد بود .

3.قوه ی قهریه:

تمامی شرایط و قوانین مندرج ، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هر گونه از موارد قهریه ، "کنتوس" هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت و "متقاضی" و کاربر ضمن اقرار به آگاهی کامل از کلیات و جزییات همه قوانین ، حق هر گونه اعتراض و درخواست و مطالبه وجه و ضرر و زیان را از خود سلب و ساقط میکند .

تذکر مهم : "کنتوس" خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می داند .لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف،مراتب را از طریق کانال های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید و ما را در مسیری که پیش رو داریم ، یاری رسانید .