اخذ پاسپورت صربستان

اخذ پاسپورت صربستان
اخذ پاسپورت صربستان


آنچه در این مقاله خواهید خواند:

 • معرفی صربستان
 • ویزا تحصیلی
 • ویزای کاری
 • اخذ اقامت صربستان از طریق سرمایه‌گذاری
 • شرایط دریافت مجوز اقامت صربستان


معرفی صربستان


جمهوری صربستان یک کشور محاط در خشکی در مرکز جنوب خاوری اروپا است که بخش جنوبی جلگه پانونی و جنوب شبه‌جزیره بالکان را دربرگرفته‌ است. این کشور با مجارستان در شمال، رومانی و بلغارستان در شرق، مقدونیه شمالی و مونته‌ نگرو و کوزوو در جنوب، کرواسی و بوسنی و هرزگوین در غرب هم‌ مرز است. بلگراد پایتخت این کشور است.

صرب ها برخلاف رومانیایی ها و مجارستانی ها، زبان متمایزی برای جدا کردن زبان های آنان از همسایگان ندارند. آنها اساساً به همان زبان کروات ها، بوسنیایی ها و مونته نگرو صحبت می کنند، هر چند که برخی تلفظ ها و واژگان متفاوت می باشند. این زبان که از نظر زبانی صربی کرواتی نامیده می شود، بسته به قومیت گوینده، در حال حاضر به عنوان صربی، کرواتی، بوسنیایی یا مونته نگرو شناخته می شود.
ویزا صربستان


شهروندان ایرانی برای سفر به صربستان نیازمند اخذ ویزای و مجوز ورود به این کشور از سفارت صربستان می باشند که البته نوع ویزا به هدف شما از سفر بستگی دارد.

پس از لغو قانون معافیت ویزا جهت ورود به صربستان برای ایرانی ها از مهر سال 97، در حال حاضر ایرانیان برای اقامت هرچند کوتاه مدت در صربستان نیز باید ویزا دریافت کنند.


ویزا تحصیلی


صربستان از جمله کشورهای اروپایی است که توجه دانشجویان بین‌المللی را نه ‌تنها به دلیل وجود سیستم آموزشی با کیفیت، بلکه به دلیل وجود امکانات رفاهی، اقتصادی و اجتماعی نیز به خود جلب کرده است.

برخلاف اینکه صربستان هنوز جز کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیست، اما سیستم آموزشی این کشور منطبق با استانداردهای کشورهای بزرگ اروپایی است و همین امر باعث شده است تا فارغ‌ التحصیلان دانشگاه‌های صربستان در بین کارفرمایان تمام کشورهای جهان، مورد توجه واقع شوند.

پس از گرفتن پذیرش تحصیلی از یکی از دانشگاه های صربستان با ارائه مدارک لازم اعم از:

 • گواهی اخذ پذیرش تحصیلی
 • مدارک شناسایی
 • مدارک تحصیلی
 • گواهی تمکن مالی
 • گواهی پرداخت هزینه تحصیل
 • ریز نمرات و...

به سفارت صربستان می توانید برای اخذ ویزای تحصیلی درخواست دهید.


ویزای کاری

 

آنچه که باید برای اخذ اقامت صربستان و مهاجرت به این کشور به آن توجه کرد، آشنایی با زبان صربی است. میتوان گفت مردم صربستان تقریباً به زبان انگلیسی تسلط دارند اما مقامات دولت صربستان مهاجرین را موظف به یادگیری زبان صربی برای اخذ ویزا کار کرده‌اند و کارفرمایان تنها مجاز به استخدام نیروهای خارجی هستند که مهارت‌های زبان صربی کاملی دارند.

یکی دیگر از شرایط مهاجرت کاری به صربستان این است که باید از سوی یک کارفرمای صربی، دعوتنامه کاری دریافت کنید. البته کارفرما در صورتی می تواند برای شما دعوتنامه ارسال کند که هیچ فرد واجد شرایطی را در کشور پیدا نکند. جهت اخذ دعوت نامه شغلی باید مدارک تحصیلی، مدرک زبان، انگیزه نامه، اسکن پاسپورت و سوابق کاری خود را به کارفرما یا شرکتی در این کشور ارسال نمایید تا درخواست شما بررسی شود. پس از احراز اینکه واجد شرایط هستید و دریافت دعوتنامه می توانید جهت اخذ ویزای کار صربستان اقدام کنید.

بدین منظور باید مدارک زیر را به سفارتخانه یا کنسولگری کشور صربستان تحویل دهید تا درخواست شما جهت اخذ ویزای کار این کشور بررسی گردد.

 • تکمیل فرم درخواست ویزا
 • دعوت نامه کاری معتبر
 • پاسپورت معتبر
 • چند قطعه عکس با فرمت پاسپورت
 • سوابق کاری(رزومهCV)
 • مدارک تحصیلی
 • بیمه درمانی معتبر
 • مدارک بانکی برای اثبات توان مالی کافی
 • عدم سوءپیشینه کیفری
 • اثبات هدف از مهاجرت به صربستان
 • اثبات توانایی های زبان

همچنین شایان ذکر است که علاوه بر تسلط زبان به صربی، دانستن زبان انگلیسی می توانند برای افراد امتیاز محسوب شده و از فرصت های شغلی بیشتری در این کشور بهره مند شوند.


اخذ اقامت صربستان از طریق سرمایه‌گذاری


یک از مزایای سرمایه‌گذاری در صربستان امکان دریافت اقامت دائم و تابعیت این کشور است. همچنین متقاضیانی که تابعیت و اقامت صربستان را به دست می‌آوردند، می‌توانند برای اعضا خانواده، فرزندان زیر 25 سال و والدین بالای 65 سال خود نیز، اقامت صربستان را دریافت کنند. همچنین باید اشاره کرد هیچ الزامی برای آشنایی به زبان صربی و یا داشتن مدرک زبان این کشور جهت دریافت تابعیت از طریق سرمایه‌گذاری وجود ندارد.

راه های سرمایه‌گذاری در صربستان و اخذ اقامت این کشور برای متقاضیان خارجی:

 • کمک مالی بدون بازگشت؛ حداقل 250000 یورو به کشور صربستان
 • خرید ملک؛ به ارزش حداقل 250000 یورو در صربستان
 • سرمایه‌گذاری تجاری؛ حداقل 500000 یورو و استخدام حداقل 4 کارمند صربستانی


 مدارک لازم برای دریافت اقامت از طریق سرمایه‌گذاری در کشور صربستان


 • ارائه پاسپورت شخصی
 • ارائه مدارک دال بر داشتن تمکن مالی لازم
 •  آدرس ثبت شده محل اقامت در صربستان
 •  ارائه مدارک بیمه درمان در طول اقامت
 •  گواهی واکسیناسیون
 •  پرداخت هزینه‌های صدور ویزا
 •  دو قطعه عکس پرسنلی

در کنار هزینه‌های ذکر شده برای دریافت ویزای سرمایه‌گذاری صربستان، متقاضیان باید 25000 یورو به‌عنوان هزینه دولتی یا 50000 یورو برای سرمایه‌گذاری پرداخت کنند. همچنین مبلغ 7500 یورو تحت عنوان بررسی دقیق نیز به این هزینه ها اضافه خواهد شد. پس از گذشت 5 سال اقامت در صربستان می‌توانید برای دریافت اقامت دائم و پس از 8 سال، برای کسب تابعیت این کشور اقدام کنید.


شرایط دریافت مجوز اقامت صربستان


متقاضیان اخذ مجوز اقامت صربستان باید دارای شرایط به‌خصوصی باشند. ابتدا اجازه اقامت موقت به مدت 1 سال را دریافت کنند و پاسپورت آنها باید دارای مهر عبور از صربستان باشد و متقاضی باید حداقل 183 روز را در این کشور سپری کند تا به‌عنوان مقیم مالیاتی کشور صربستان شناخته شود.

سایر شرایط دریافت مجوز اقامت صربستان:

 • ارائه مدارک مستند عدم سابقه کیفری و سوءپیشینه
 • متقاضی باید حداقل 18 سال سن داشته باشد
 • متقاضی نباید قوانین ویزای کشورهای عضو شینگن را نقض کرده باشند
 • بیمه سلامت

جهت دریافت ویزاهای مختلف برای سایر کشورها، شرایط خود را توسط وکلاء و کارشناسان موسسه حقوقی "کنتوس" به صورت رایگان ارزیابی کنید.

شماره تماس: 3162-051

1401/08/07

ساعت 09:34

1500 کاراکتر باقی مانده است
مشاهده نظرات کاربران

کلیه حقوق این سامانه متعلق به موسسه حقوقی بین المللی کنتوس می باشد.

کلیه اصول و فرآیندهای مختلف "کنتوس" منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و برهمین اساس کابران محترم نیز موظف به رعایت قوانین سایت میباشند. متناسب با تغییر در قوانین رایج حکومتی ، قوانین این وبسایت نیز تغییر خواهد کرد و کاربران عزیز موظف هستند قوانین جدید را در این بخش مطالعه نموده و به آن آگاهی کامل داشته باشند ،عدم اطلاعات از قوانین به منزله ی اجازه فعالیت مخالفان قوانین در این وب سایت نیست و شما توافق میکنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هر گونه تغییر میباشد.

الف.حریم خصوصی:

لطفا قبل از ورود به سایت و ثبت نام و ارسال درخواست، موارد زیر را رعایت فرمایید:

1.کاربر موظف است مشخصات کاربری و اطلاعات بانکی خود را بصورت کامل و صحیح و بر اساس واقعیت ثبت نماید، در صورت نقض در اطلاعات ثبت شده مسئولیت عواقب آن صرفاً به عهده کاربر خواهد بود.

2. "کنتوس" مختار است در صورت مشاهده تخلف از سوی کاربر حساب او را بدون اطلاع قبلی مسدود کند.

3. "کنتوس" هیچ مسئولیتی در قبال محتویات چت ها در سایت ندارد.

4. کلمه عبور هر کاربر،محرمانه بوده و مسئولیت حفاظت از آن صرفاً برعهده خود کابر میباشد.

5. کلیه قراردادها و توافقات تنها بصورت مکتوب مورد تایید "کنتوس" است و هرگونه توافق ادعایی غیر مکتوب ، مورد تایید نخواهد بود.

6. چنانچه "متقاضی" در مدت زمان توافق شده در قرارداد به تعهدات خود عمل نکند "کنتوس"در قبال وقت از دست رفته "متقاضی" مسئولیتی ندارد.

7. "کنتوس" هیچ گونه تشویق و ترغیب نسبت به اخذ اقامت به کشورهای دیگر را ندارد و معتقد است دریافت ویزاهای مختلف و اقامت در سایر کشورها میتواند موجب تبادل آگاهانه و گسترش علم و فرهنگ و سایر مزایایی شود که با بومی سازی آنها میتوان منطبق با رعایت قوانین حاکم درهر سرزمین موجب رشد و پیشرفت کشورها و مردمان شد و لذا "کنتوس" صرفا مشاوریست برای رسیدن شما به اهدافتان.

8.استفاده از چت "کنتوس" و پرسش و پاسخ و نظریات صرفا باید مرتبط با محتوای سایت باشد و در صورت مشاهده محتواهای غیر اخلاقی،ادبیات غیر محترمانه ،انجام هرگونه تبلیغات و همچنین ارسال پیام های انبوه که خلاف شرایط قوانین باشد ،  منجربه تعلیق یا مسدود شدن دائمی کاربر متخلف گردد.

9.تعلیق یا مسدود شدن کاربر به فراخور تخلف و به تشخیص کارشناسان"کنتوس" صورت میگیرد.

10.لازم است کاربران هنگام باز کردن لینک های ارسال شده توسط سایت "کنتوس" احتیاط لازم را انجام دهند تا در معرض خطرات فیشینگ و کلاهبرداری اینترنتی قرار نگیرند."کنتوس" هیچگونه مسئولیتی در قبال فیشینگ و کلاهبرداری های اینترنتی ندارد.

11. توصیه میکنیم که پرسشها و پاسخها کوتاه و مختصر، و ادبیات مناسب نگارش در آن رعایت شده باشد.

12.از ثبت اطلاعات شخصی و ایمیل و شماره تماس در بخش پرسش و پاسخ پرهیز کنید.

13."کنتوس" به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده میکنند احترام گذاشته و از آن محافظت میکند.

14.همه مطالب موجود در سایت و در دسترس از طریق هر یک از خدمات "کنتوس" مانند متن،گرافیک،تصاویر،آیتمها،آرم و لوگوها ،ویدئوهای تصویری و موارد قابل دانلود و کپی،داده ها و محتواهای مختلف موجود در سایت ، اموال "کنتوس" محسوب میشود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود بالا صرفاً در انحصار "کنتوس" است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی از "کنتوس"،موجب پیگیرد قانونی خواهد شد.

15.کلیه ارتباطات فیمابین کاربر و  "کنتوس" به صورت الکترونیکی انجام میشود و در صورتیکه درخواست شما با رعایت کلیه اصول و قوانین مجموعه "کنتوس" باشد با درخواست شما موافقت خواهد شد.کلیه ارتباطات در بستر وب سایت صورت خواهد پذیرفت و پس ازهر گام با سر شماره ارسالی از طرف "کنتوس" به شما پیامکی مبنی بر انجام گام های درخواست شما ارسال می گردد. همچنین در صورت نیاز به راهنمایی تلفنی و حضوری میتوانید از طریق شماره 0513162  و صرفاً در ساعات اداری اعلام شده با کارشناسان در ارتباط باشید .

16.مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق الذکر توسط کاربر باشد، صرفاً بر عهده وی بوده و کاربر حق هرگونه اعتراض و درخواست ضرر و زیان و دریافت وجهی از "کنتوس" را از خود سلب و ساقط میکند.

17."کنتوس"هویت شخصی کاربران را محرمانه میداند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمیکند،مگر آنکه با حکم مقام قضایی و یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت متوجه "کنتوس" نخواهد بود و کاربران با اعلام رضایت و آگاهی کامل از کلیات و جزییات قوانین وب سایت ، حق هر گونه اعتراض و درخواست وجه و ضرر و زیان را از خود سلب و ساقط میکنند.

ب.قوانین خصوصی :

1.کاربر موظف است اطلاعات کامل و صحیح را در اختیار"کنتوس" قرار دهد.همچنین کاربر خود مسئول صحت و سقم مدارک و مستندات ارائه شده به "کنتوس" و مسئولین دولتی کشور متبوع میباشد. در صورتیکه "متقاضی " و کاربر اطلاعات غیر واقع ارائه دهد ، به محض اطلاع و اثبات به "کنتوس" "کلیه توافقات فیمابین قابل فسخ بوده و "متقاضی" و کاربر ضمن اقرار به آگاهی کامل از کلیات و جزییات همه قوانین ، حق هر گونه اعتراض و درخواست و مطالبه وجه و ضرر و زیان را از خود سلب و ساقط میکند .

2.کاربر موظف است هرگونه تغییر آدرس و ایمیل یا سایر سرویس های الکترونیکی و تلفن های رسمی خود را بلافاصله در اختیار "کنتوس" قرار دهد و هر گونه عواقب ناشی از سهل انگاری در این امر متوجه ایشان خواهد بود و "متقاضی" و کاربر ضمن اقرار به آگاهی کامل از کلیات و جزییات همه قوانین ،حق هر گونه اعتراض و درخواست و مطالبه وجه و ضرر و زیان را از خود سلب و ساقط میکند .

3.حفظ کلیه رسید ها و قبض مراسلات تا پایان اقدامات الزامی است.

4. مبنای تایید کلیه پرداختهای "متقاضی" صرفاً رسید کتبی صادره شده از طرف "کنتوس" برای "متقاضی" خواهد بود .

ج.قوه قهریه :

تمامی شرایط و قوانین مندرج ، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هر گونه از موارد قهریه ، "کنتوس" هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت و "متقاضی" و کاربر ضمن اقرار به آگاهی کامل از کلیات و جزییات همه قوانین ، حق هر گونه اعتراض و درخواست و مطالبه وجه و ضرر و زیان را از خود سلب و ساقط میکند .

تذکر مهم : "کنتوس" خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می داند .لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف،مراتب را از طریق کانال های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید و ما را در مسیری که پیش رو داریم ، یاری رسانید .

کلیه اصول و فرآیندهای مختلف "کنتوس" منطبق با قوانین جمهوری  اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و برهمین اساس کابران محترم نیز  موظف به رعایت قوانین سایت میباشند. متناسب با تغییر در قوانین رایج حکومتی  ، قوانین این وبسایت نیز تغییر خواهد کرد و کاربران عزیز موظف هستند  قوانین جدید را در این بخش مطالعه نموده و به آن آگاهی کامل داشته باشند  ،عدم اطلاعات از قوانین به منزله ی اجازه فعالیت مخالفان قوانین در این وب  سایت نیست و شما توافق میکنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش  هر گونه تغییر میباشد.

الف.حریم خصوصی:

لطفا قبل از ورود به سایت و ثبت نام و ارسال درخواست، موارد زیر را رعایت فرمایید:

1.کاربر  موظف است مشخصات کاربری و اطلاعات بانکی خود را بصورت کامل و صحیح و بر  اساس واقعیت ثبت نماید، در صورت نقض در اطلاعات ثبت شده مسئولیت عواقب آن  صرفاً به عهده کاربر خواهد بود.

2. "کنتوس" مختار است در صورت مشاهده تخلف از سوی کاربر حساب او را بدون اطلاع قبلی مسدود کند.

3. "کنتوس" هیچ مسئولیتی در قبال محتویات چت ها در سایت ندارد.

4. کلمه عبور هر کاربر،محرمانه بوده و مسئولیت حفاظت از آن صرفاً برعهده خود کابر میباشد.

5. کلیه قراردادها و توافقات تنها بصورت مکتوب مورد تایید "کنتوس" است و هرگونه توافق ادعایی غیر مکتوب ، مورد تایید نخواهد بود.

6.  چنانچه "متقاضی" در مدت زمان توافق شده در قرارداد به تعهدات خود عمل نکند  "کنتوس"در قبال وقت از دست رفته "متقاضی" مسئولیتی ندارد.

7.  "کنتوس" هیچ گونه تشویق و ترغیب نسبت به اخذ اقامت به کشورهای دیگر را  ندارد و معتقد است دریافت ویزاهای مختلف و اقامت در سایر کشورها میتواند  موجب تبادل آگاهانه و گسترش علم و فرهنگ و سایر مزایایی شود که با بومی  سازی آنها میتوان منطبق با رعایت قوانین حاکم درهر سرزمین موجب رشد و  پیشرفت کشورها و مردمان شد و لذا "کنتوس" صرفا مشاوریست برای رسیدن شما به  اهدافتان.

8.استفاده از چت "کنتوس" و پرسش و پاسخ و نظریات  صرفا باید مرتبط با محتوای سایت باشد و در صورت مشاهده محتواهای غیر  اخلاقی،ادبیات غیر محترمانه ،انجام هرگونه تبلیغات و همچنین ارسال پیام های  انبوه که خلاف شرایط قوانین باشد ،  منجربه تعلیق یا مسدود شدن دائمی  کاربر متخلف گردد.

9.تعلیق یا مسدود شدن کاربر به فراخور تخلف و به تشخیص کارشناسان"کنتوس" صورت میگیرد.

10.لازم  است کاربران هنگام باز کردن لینک های ارسال شده توسط سایت "کنتوس" احتیاط  لازم را انجام دهند تا در معرض خطرات فیشینگ و کلاهبرداری اینترنتی قرار  نگیرند."کنتوس" هیچگونه مسئولیتی در قبال فیشینگ و کلاهبرداری های اینترنتی  ندارد.

11. توصیه میکنیم که پرسشها و پاسخها کوتاه و مختصر، و ادبیات مناسب نگارش در آن رعایت شده باشد.

12.از ثبت اطلاعات شخصی و ایمیل و شماره تماس در بخش پرسش و پاسخ پرهیز کنید.

13."کنتوس" به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده میکنند احترام گذاشته و از آن محافظت میکند.

14.همه  مطالب موجود در سایت و در دسترس از طریق هر یک از خدمات "کنتوس" مانند  متن،گرافیک،تصاویر،آیتمها،آرم و لوگوها ،ویدئوهای تصویری و موارد قابل  دانلود و کپی،داده ها و محتواهای مختلف موجود در سایت ، اموال "کنتوس"  محسوب میشود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود بالا صرفاً در انحصار  "کنتوس" است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی از "کنتوس"،موجب پیگیرد  قانونی خواهد شد.

15.کلیه ارتباطات فیمابین کاربر و   "کنتوس" به صورت الکترونیکی انجام میشود و در صورتیکه درخواست شما با  رعایت کلیه اصول و قوانین مجموعه "کنتوس" باشد با درخواست شما موافقت خواهد  شد.کلیه ارتباطات در بستر وب سایت صورت خواهد پذیرفت و پس ازهر گام با سر  شماره ارسالی از طرف "کنتوس" به شما پیامکی مبنی بر انجام گام های درخواست  شما ارسال می گردد. همچنین در صورت نیاز به راهنمایی تلفنی و حضوری  میتوانید از طریق شماره 0513162  و صرفاً در ساعات اداری اعلام شده با  کارشناسان در ارتباط باشید .

16.مسئولیت هرگونه خسارت  احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق الذکر توسط کاربر باشد، صرفاً بر  عهده وی بوده و کاربر حق هرگونه اعتراض و درخواست ضرر و زیان و دریافت وجهی  از "کنتوس" را از خود سلب و ساقط میکند.

17."کنتوس"هویت  شخصی کاربران را محرمانه میداند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا  سازمان دیگری منتقل نمیکند،مگر آنکه با حکم مقام قضایی و یا طبق قوانین و  مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد.در این موارد  هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت متوجه "کنتوس" نخواهد بود و  کاربران با اعلام رضایت و آگاهی کامل از کلیات و جزییات قوانین وب سایت ،  حق هر گونه اعتراض و درخواست وجه و ضرر و زیان را از خود سلب و ساقط  میکنند.

ب.قوانین خصوصی :

1.کاربر موظف است  اطلاعات کامل و صحیح را در اختیار"کنتوس" قرار دهد.همچنین کاربر خود مسئول  صحت و سقم مدارک و مستندات ارائه شده به "کنتوس" و مسئولین دولتی کشور  متبوع میباشد. در صورتیکه "متقاضی " و کاربر اطلاعات غیر واقع ارائه دهد ،  به محض اطلاع و اثبات به "کنتوس" "کلیه توافقات فیمابین قابل فسخ بوده و  "متقاضی" و کاربر ضمن اقرار به آگاهی کامل از کلیات و جزییات همه قوانین ،  حق هر گونه اعتراض و درخواست و مطالبه وجه و ضرر و زیان را از خود سلب و  ساقط میکند .

2.کاربر موظف است هرگونه تغییر آدرس و ایمیل  یا سایر سرویس های الکترونیکی و تلفن های رسمی خود را بلافاصله در اختیار  "کنتوس" قرار دهد و هر گونه عواقب ناشی از سهل انگاری در این امر متوجه  ایشان خواهد بود و "متقاضی" و کاربر ضمن اقرار به آگاهی کامل از کلیات و  جزییات همه قوانین ،حق هر گونه اعتراض و درخواست و مطالبه وجه و ضرر و زیان  را از خود سلب و ساقط میکند .

3.حفظ کلیه رسید ها و قبض مراسلات تا پایان اقدامات الزامی است.

4. مبنای تایید کلیه پرداختهای "متقاضی" صرفاً رسید کتبی صادره شده از طرف "کنتوس" برای "متقاضی" خواهد بود .

ج.قوه قهریه :

تمامی  شرایط و قوانین مندرج ، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هر  گونه از موارد قهریه ، "کنتوس" هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت و "متقاضی" و  کاربر ضمن اقرار به آگاهی کامل از کلیات و جزییات همه قوانین ، حق هر گونه  اعتراض و درخواست و مطالبه وجه و ضرر و زیان را از خود سلب و ساقط میکند .

تذکر  مهم : "کنتوس" خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می داند .لطفا در  صورت مشاهده هرگونه تخلف،مراتب را از طریق کانال های ارتباطی ذکر شده با ما  در میان بگذارید و ما را در مسیری که پیش رو داریم ، یاری رسانید .