کارت اقامت دائم کانادا (PR Card) چیست؟

تصویر IMG کارت اقامت دائم کانادا به مانند ویزای اقامت دائم می باشد. شما با دارا بودن این کارت اجازه زندگی، تحصیل و کار را دارا بوده و از تمام حقوق شهروندی کانادا بر خوردار می باشید. تنها تفاوت بین کارت اقامت دائم و کارت شهروندی (Citizenship Card) کانادا در این است که، شهروندان کانادا می توانند پاسپورت کانادایی دریافت کرده و در انتخابات کانادا شرکت کنند. افرادی که اقامت دائم کانادا را دارند، پس از 3 سال زندگی در کانادا می توانند برای کارت شهروندی اقدام نمایند.

آیا داشتن اقوام در کانادا کمکی به درخواست مهاجرت می کند؟

تصویر IMG بله. در صورتی که متقاضی یا همسر او اقوامی که شهروند و یا مقیم رسمی کانادا هستند، داشته باشند می تواند به امر دریافت اقامت کمک نماید. اقوام شما در کانادا باید فرزند، مادر، پدر، برادر، خواهر، عمه ، عمو، خاله، دایی، برادرزاده، خواهر زاده، پدر بزرگ و یا مادر بزرگ باشد.

تفاوت ویزای کار و اقامت دائم در چیست؟

تصویر IMG ویزای کار به صورت موقت بوده و افرادی که به واسطه ویزای کار در کانادا زندگی می کنند نمی توانند از امکاناتی که به صورت رایگان در اختیار افراد مقیم کانادا قرار می گیرد استفاده نمایند. این امکانات رایگان شامل آموزش زبان، حقوق بیکاری، خدمات درمانی، خدمات بازنشستگی و … می باشد

چه مدت پس از ریجکتی ویزای کانادا میتوان درخواست مجدد ویزا داشت؟

تصویر IMG قانونی وجود ندارد که شما باید مدتی را صبر کنید سپس درخواست ویزای کانادا داشته باشید. اگر به صورت دقیق، نامه ریجکتی خود را بررسی نمایید متوجه خواهید شد که شما هر زمان پس از دریافت این نامه میتوانید مجدد درخواست ویزا داشته باشید. البته توصیه می‌شود موارد عنوان شده در نامه ریجکتی را برطرف کرده سپس اقدام به درخواست مجدد ویزای کانادا نمایید.

آیا می توان همزمان برای اقامت دائم و موقت کانادا اقدام نمود؟

تصویر IMG بله. شما می توانید در کنار پرونده اقامت دائم خویش برای ویزای کار، تحصیلی و یا توریستی اقدام نمایید

آیا اخذ ویزا از طریق ازدواج شرایط خاصی دارد؟

تصویر IMG خیر. با ارائه مدارک ازدواج خود با فردی که تابعیت کشور دیگر را داشته باشد، شما نیز می توانید ویزای کشور مذکور را دریافت نمائید.

آیا مهاجرت با اخذ اقامت تفاوت دارد؟

تصویر IMG بله. اقامت به این معنا است که شما برای مدتی محدود و موضوعی خاص مثلا تحصیل یا کار ، برای سایر کشورها اقدام می نمائید اما مهاجرت یعنی، برای همیشه کشور خود را ترک کنید.

در حال حاضر، بهترین روش اخذ اقامت چه روشی است؟

تصویر IMG پاسخ شما بستگی کامل به این دارد که از چه کشوری قصد اخذ اقامت را دارید ولی به صورت کلی، روشی بهتر است که جدیدتر باشد و براساس نیازهای امروزی کشورها طراحی شده باشد به عنوان مثال برای کانادا در حال حاضر دو روش خوداشتغالی و استارت آپ منطقی تر است.

در ارتباط با travel history توضیح بدهید.

تصویر IMG travel history به این معنا است که، عموما در زمانی که برای ویزای توریستی و یا سایر ویزاها اقدام میکنیم یکی از اصلی ترین عوامل موفقیت شما، داشتن ویزاهای مسافرتی به سایر کشورهای مهم دنیا می باشد.

چند ماه قبل از سفر تفریحی، باید برای اخذ ویزا اقدام نمود؟

تصویر IMG بستگی به پروسه صدور ویزا آن کشور دارد ولی آنگونه برنامه ریزی کنید که یک ماه قبل از آغاز سفر، ویزا شما صادر شده باشد.

در اولین سفر به خارج از کشور، آیا محدودیتی در انتخاب شهر یا کشور وجود دارد؟

تصویر IMG به شما پیشنهاد میشود ابتدا مسافرت خود را از کشورهایی آغاز کنید که در صدور ویزا سختگیری کمتری دارند و یا ایران روابط دیپلماتیک بهتری با آنها دارد.

برای ویزا توریستی نیز باید مدرک Ielts ارائه داد؟

تصویر IMG خیر، شما برای ویزا توریستی نیازی به مدرک زبان ندارید.

آیا با وجود ریجکت شدن در اخذ ویزا توریستی ، بدون هیچ تغییری در میزان تحصیلات و وضعیت اقتصادی شانس درخواست مجدد وجود دارد؟

تصویر IMG باید توجه داشته باشید که شانس موفقیت شما در ویزا توریستی، به عواملی همچون travel history موثر داشتن، شغل، کسب و کار موفق درکشور محل زندگی شما دارد.

officer's note را توضیح بدهید.

تصویر IMG زمانی که پرونده شما ریجکت میشود اگر تمایل داشته باشید از جزئیات دلایل ریجکتی خود جهت برطرف کردن آنها، خبر داشته باشید می توانید در خواست officer's note دهید و با مطالعه آن در صورت امکان، نقاط ضعف پرونده خود را برطرف و مجددا اقدام نمائید.

آیا با ارائه ویزا توریستی می توان در دوره های آموزشی ثبت نام نمود؟

تصویر IMG بله. منتهی توجه داشته باشید که با داشتن ویزا توریستی صرفا می توانید دور های کمتر از شش ماه را در صورت داشتن شرایط، ثبت نام کنید.

با توجه به شرایط حال حاضر، اخذ اقامت کانادا را سهل تر می دانید یا اروپا؟

تصویر IMG کاملا بستگی به شرایط و روش انتخابی شما دارد ولی با توجه به اینکه کانادا با کمبود جمعیت مواجه است و برنامه های اقامتی کانادا متنوع تر و آسان تر می باشد و در نتیجه منطقی تر است.

آیا می توان از طریق زایمان در کانادا به واسطه فرزند، اقامت دریافت نمود؟

تصویر IMG تابعیت در کانادا، از خاک منتقل می شود بنابراین کلیه فرزندانی که در کانادا متولد می شوند به صورت پیش فرض کانادایی محسوب می شوند والدین آنها می توانند جهت نگهداری این فرزندان، درخواست اقامت در کانادا را بدهند ولی موافقت با صدور اقامت، پروسه بسیار طولانی و مستلزم داشتن شرایط خاص می باشد.

بعد از اخذ اقامت کشور کانادا چه مدت باید به صورت ثابت در این کشور حضور داشت؟

تصویر IMG متناسب با روش های مختلف زمان دریافت اقامت دائمی متفاوت است اما پس از دریافت اقامت دائمی در هر پنج سال، دو سال به صورت ناپیوسته باید در کانادا باشید تا اقامت شما دائم شود و چنانچه سه سال به صورت ناپیوسته در این کشور بمانید، اقامت شما تبدیل به تابعیت می شود.

برای اخذ اقامت کانادا از طریق خوداشتغالی ارائه مدرک زبان ضرورت دارد؟

تصویر IMG اغلب برنامه های اقامتی بر اساس جدول امتیازبندی می باشند، چنانچه شما حداقل امتیاز موردنیاز را کسب کرده باشید می توانید درخواست و مدارک خود را ارائه دهید و الزاما نیازی به ارائه مدرک زبان نمی باشد مگر امتیاز شما از حداقل امتیاز مورد نیاز کمتر باشد.

تفاوت اخذ اقامت با pr card در چیست؟

تصویر IMG اقامت به چهار دسته: 1.توریستی 2.تحصیلی 3.کاری 4.دائمی تقسیم بندی می شود. افرادی که اقامت دائمی کانادا را دریافت می کنند کارت permanent resident یا به اختصار pr card دریافت می کنند و به واسطه آن، تمامی مزایا شهروندی کشور کانادا شامل دارنده کارت می شود.

برای دریافت ویزا تحصیلی راهنمائی بفرمائید.

تصویر IMG برای دریافت ویزا تحصیلی متناسب با مقطع مد نظر و سایر شرایط، پیش نیازهایی جهت ارائه مورد نیاز است نظیر آخرین مدرک تحصیلی و مدرک زبان و... شما می توانید برای دریافت اطلاعت جامع تر و دقیق تر با مشاوران کنتوس در تماس باشید.

رشته های خوداشتغالی مورد پذیرش کانادا را بفرمائید.

تصویر IMG برنامه خوداشتغالی کانادا برای افرادی طراحی شده است که در زمینه فرهنگی و هنری و ورزشی فعالیت میکنند نظیر: عکاسان، مترجمان،نویسندگان و مولفان، افراد فعال در زمینه موسیقی، نقاشی،صنایع دستی، ورزشکارن، مربیان و سایر افراد فعال.

هزینه اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کانادا چه میزان می باشد؟

تصویر IMG در حال حاضر، برای اقدام از روش سرمایه گذاری دو مکانیسم وجود دارد: 1. مبلغ یک میلیون و دویست هزار دلار کانادا را به مدت پنج سال در اختیار شرکت ها معرفی شده توسط دولت قرار دهید. 2. به جای سرمایه گذاری به مبلغ مذکور، سود پنج ساله آن را به شرکت های معرفی شده پرداخت نمائید که اکنون این مبلغ 350 هزار دلار کانادا می باشد.

در روش خوداشتغالی حداقل امتیاز مورد نیاز چقدر می باشد و متوسط زمان بررسی پرونده چند ماه اعلام شده است؟

تصویر IMG در حال حاضر، حداقل امتیاز مورد نیاز شما 35 می باشد و میانگین زمان رسیدگی به مدارک ارائه شده، از 8 ماه تا 18 ماه است.

شانس پذیرش هر پرونده چه میزان است؟

تصویر IMG شانس موفقیت پرونده ها، متناسب با کیفیت، دقت و سرعت ارائه مدارک و مستندات آن تعبیر می شود. به هر میزان که مدارک و مستندات مورد نیاز دقیق تر، کامل تر و سریع تر ارائه شود، شانس پذیرش شما نیز افزایش می یابد.

کلیه حقوق این سامانه متعلق به موسسه حقوقی بین المللی کنتوس می باشد.

کلیه اصول و فرآیندهای مختلف "کنتوس" منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و برهمین اساس کابران محترم نیز موظف به رعایت قوانین سایت میباشند. متناسب با تغییر در قوانین رایج حکومتی ، قوانین این وبسایت نیز تغییر خواهد کرد و کاربران عزیز موظف هستند قوانین جدید را در این بخش مطالعه نموده و به آن آگاهی کامل داشته باشند ،عدم اطلاعات از قوانین به منزله ی اجازه فعالیت مخالفان قوانین در این وب سایت نیست و شما توافق میکنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هر گونه تغییر میباشد.

الف.حریم خصوصی:

لطفا قبل از ورود به سایت و ثبت نام و ارسال درخواست، موارد زیر را رعایت فرمایید:

1.کاربر موظف است مشخصات کاربری و اطلاعات بانکی خود را بصورت کامل و صحیح و بر اساس واقعیت ثبت نماید، در صورت نقض در اطلاعات ثبت شده مسئولیت عواقب آن صرفاً به عهده کاربر خواهد بود.

2. "کنتوس" مختار است در صورت مشاهده تخلف از سوی کاربر حساب او را بدون اطلاع قبلی مسدود کند.

3. "کنتوس" هیچ مسئولیتی در قبال محتویات چت ها در سایت ندارد.

4. کلمه عبور هر کاربر،محرمانه بوده و مسئولیت حفاظت از آن صرفاً برعهده خود کابر میباشد.

5. کلیه قراردادها و توافقات تنها بصورت مکتوب مورد تایید "کنتوس" است و هرگونه توافق ادعایی غیر مکتوب ، مورد تایید نخواهد بود.

6. چنانچه "متقاضی" در مدت زمان توافق شده در قرارداد به تعهدات خود عمل نکند "کنتوس"در قبال وقت از دست رفته "متقاضی" مسئولیتی ندارد.

7. "کنتوس" هیچ گونه تشویق و ترغیب نسبت به اخذ اقامت به کشورهای دیگر را ندارد و معتقد است دریافت ویزاهای مختلف و اقامت در سایر کشورها میتواند موجب تبادل آگاهانه و گسترش علم و فرهنگ و سایر مزایایی شود که با بومی سازی آنها میتوان منطبق با رعایت قوانین حاکم درهر سرزمین موجب رشد و پیشرفت کشورها و مردمان شد و لذا "کنتوس" صرفا مشاوریست برای رسیدن شما به اهدافتان.

8.استفاده از چت "کنتوس" و پرسش و پاسخ و نظریات صرفا باید مرتبط با محتوای سایت باشد و در صورت مشاهده محتواهای غیر اخلاقی،ادبیات غیر محترمانه ،انجام هرگونه تبلیغات و همچنین ارسال پیام های انبوه که خلاف شرایط قوانین باشد ،  منجربه تعلیق یا مسدود شدن دائمی کاربر متخلف گردد.

9.تعلیق یا مسدود شدن کاربر به فراخور تخلف و به تشخیص کارشناسان"کنتوس" صورت میگیرد.

10.لازم است کاربران هنگام باز کردن لینک های ارسال شده توسط سایت "کنتوس" احتیاط لازم را انجام دهند تا در معرض خطرات فیشینگ و کلاهبرداری اینترنتی قرار نگیرند."کنتوس" هیچگونه مسئولیتی در قبال فیشینگ و کلاهبرداری های اینترنتی ندارد.

11. توصیه میکنیم که پرسشها و پاسخها کوتاه و مختصر، و ادبیات مناسب نگارش در آن رعایت شده باشد.

12.از ثبت اطلاعات شخصی و ایمیل و شماره تماس در بخش پرسش و پاسخ پرهیز کنید.

13."کنتوس" به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده میکنند احترام گذاشته و از آن محافظت میکند.

14.همه مطالب موجود در سایت و در دسترس از طریق هر یک از خدمات "کنتوس" مانند متن،گرافیک،تصاویر،آیتمها،آرم و لوگوها ،ویدئوهای تصویری و موارد قابل دانلود و کپی،داده ها و محتواهای مختلف موجود در سایت ، اموال "کنتوس" محسوب میشود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود بالا صرفاً در انحصار "کنتوس" است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی از "کنتوس"،موجب پیگیرد قانونی خواهد شد.

15.کلیه ارتباطات فیمابین کاربر و  "کنتوس" به صورت الکترونیکی انجام میشود و در صورتیکه درخواست شما با رعایت کلیه اصول و قوانین مجموعه "کنتوس" باشد با درخواست شما موافقت خواهد شد.کلیه ارتباطات در بستر وب سایت صورت خواهد پذیرفت و پس ازهر گام با سر شماره ارسالی از طرف "کنتوس" به شما پیامکی مبنی بر انجام گام های درخواست شما ارسال می گردد. همچنین در صورت نیاز به راهنمایی تلفنی و حضوری میتوانید از طریق شماره 0513162  و صرفاً در ساعات اداری اعلام شده با کارشناسان در ارتباط باشید .

16.مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق الذکر توسط کاربر باشد، صرفاً بر عهده وی بوده و کاربر حق هرگونه اعتراض و درخواست ضرر و زیان و دریافت وجهی از "کنتوس" را از خود سلب و ساقط میکند.

17."کنتوس"هویت شخصی کاربران را محرمانه میداند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمیکند،مگر آنکه با حکم مقام قضایی و یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت متوجه "کنتوس" نخواهد بود و کاربران با اعلام رضایت و آگاهی کامل از کلیات و جزییات قوانین وب سایت ، حق هر گونه اعتراض و درخواست وجه و ضرر و زیان را از خود سلب و ساقط میکنند.

ب.قوانین خصوصی :

1.کاربر موظف است اطلاعات کامل و صحیح را در اختیار"کنتوس" قرار دهد.همچنین کاربر خود مسئول صحت و سقم مدارک و مستندات ارائه شده به "کنتوس" و مسئولین دولتی کشور متبوع میباشد. در صورتیکه "متقاضی " و کاربر اطلاعات غیر واقع ارائه دهد ، به محض اطلاع و اثبات به "کنتوس" "کلیه توافقات فیمابین قابل فسخ بوده و "متقاضی" و کاربر ضمن اقرار به آگاهی کامل از کلیات و جزییات همه قوانین ، حق هر گونه اعتراض و درخواست و مطالبه وجه و ضرر و زیان را از خود سلب و ساقط میکند .

2.کاربر موظف است هرگونه تغییر آدرس و ایمیل یا سایر سرویس های الکترونیکی و تلفن های رسمی خود را بلافاصله در اختیار "کنتوس" قرار دهد و هر گونه عواقب ناشی از سهل انگاری در این امر متوجه ایشان خواهد بود و "متقاضی" و کاربر ضمن اقرار به آگاهی کامل از کلیات و جزییات همه قوانین ،حق هر گونه اعتراض و درخواست و مطالبه وجه و ضرر و زیان را از خود سلب و ساقط میکند .

3.حفظ کلیه رسید ها و قبض مراسلات تا پایان اقدامات الزامی است.

4. مبنای تایید کلیه پرداختهای "متقاضی" صرفاً رسید کتبی صادره شده از طرف "کنتوس" برای "متقاضی" خواهد بود .

ج.قوه قهریه :

تمامی شرایط و قوانین مندرج ، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هر گونه از موارد قهریه ، "کنتوس" هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت و "متقاضی" و کاربر ضمن اقرار به آگاهی کامل از کلیات و جزییات همه قوانین ، حق هر گونه اعتراض و درخواست و مطالبه وجه و ضرر و زیان را از خود سلب و ساقط میکند .

تذکر مهم : "کنتوس" خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می داند .لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف،مراتب را از طریق کانال های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید و ما را در مسیری که پیش رو داریم ، یاری رسانید .

کلیه اصول و فرآیندهای مختلف "کنتوس" منطبق با قوانین جمهوری  اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و برهمین اساس کابران محترم نیز  موظف به رعایت قوانین سایت میباشند. متناسب با تغییر در قوانین رایج حکومتی  ، قوانین این وبسایت نیز تغییر خواهد کرد و کاربران عزیز موظف هستند  قوانین جدید را در این بخش مطالعه نموده و به آن آگاهی کامل داشته باشند  ،عدم اطلاعات از قوانین به منزله ی اجازه فعالیت مخالفان قوانین در این وب  سایت نیست و شما توافق میکنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش  هر گونه تغییر میباشد.

الف.حریم خصوصی:

لطفا قبل از ورود به سایت و ثبت نام و ارسال درخواست، موارد زیر را رعایت فرمایید:

1.کاربر  موظف است مشخصات کاربری و اطلاعات بانکی خود را بصورت کامل و صحیح و بر  اساس واقعیت ثبت نماید، در صورت نقض در اطلاعات ثبت شده مسئولیت عواقب آن  صرفاً به عهده کاربر خواهد بود.

2. "کنتوس" مختار است در صورت مشاهده تخلف از سوی کاربر حساب او را بدون اطلاع قبلی مسدود کند.

3. "کنتوس" هیچ مسئولیتی در قبال محتویات چت ها در سایت ندارد.

4. کلمه عبور هر کاربر،محرمانه بوده و مسئولیت حفاظت از آن صرفاً برعهده خود کابر میباشد.

5. کلیه قراردادها و توافقات تنها بصورت مکتوب مورد تایید "کنتوس" است و هرگونه توافق ادعایی غیر مکتوب ، مورد تایید نخواهد بود.

6.  چنانچه "متقاضی" در مدت زمان توافق شده در قرارداد به تعهدات خود عمل نکند  "کنتوس"در قبال وقت از دست رفته "متقاضی" مسئولیتی ندارد.

7.  "کنتوس" هیچ گونه تشویق و ترغیب نسبت به اخذ اقامت به کشورهای دیگر را  ندارد و معتقد است دریافت ویزاهای مختلف و اقامت در سایر کشورها میتواند  موجب تبادل آگاهانه و گسترش علم و فرهنگ و سایر مزایایی شود که با بومی  سازی آنها میتوان منطبق با رعایت قوانین حاکم درهر سرزمین موجب رشد و  پیشرفت کشورها و مردمان شد و لذا "کنتوس" صرفا مشاوریست برای رسیدن شما به  اهدافتان.

8.استفاده از چت "کنتوس" و پرسش و پاسخ و نظریات  صرفا باید مرتبط با محتوای سایت باشد و در صورت مشاهده محتواهای غیر  اخلاقی،ادبیات غیر محترمانه ،انجام هرگونه تبلیغات و همچنین ارسال پیام های  انبوه که خلاف شرایط قوانین باشد ،  منجربه تعلیق یا مسدود شدن دائمی  کاربر متخلف گردد.

9.تعلیق یا مسدود شدن کاربر به فراخور تخلف و به تشخیص کارشناسان"کنتوس" صورت میگیرد.

10.لازم  است کاربران هنگام باز کردن لینک های ارسال شده توسط سایت "کنتوس" احتیاط  لازم را انجام دهند تا در معرض خطرات فیشینگ و کلاهبرداری اینترنتی قرار  نگیرند."کنتوس" هیچگونه مسئولیتی در قبال فیشینگ و کلاهبرداری های اینترنتی  ندارد.

11. توصیه میکنیم که پرسشها و پاسخها کوتاه و مختصر، و ادبیات مناسب نگارش در آن رعایت شده باشد.

12.از ثبت اطلاعات شخصی و ایمیل و شماره تماس در بخش پرسش و پاسخ پرهیز کنید.

13."کنتوس" به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده میکنند احترام گذاشته و از آن محافظت میکند.

14.همه  مطالب موجود در سایت و در دسترس از طریق هر یک از خدمات "کنتوس" مانند  متن،گرافیک،تصاویر،آیتمها،آرم و لوگوها ،ویدئوهای تصویری و موارد قابل  دانلود و کپی،داده ها و محتواهای مختلف موجود در سایت ، اموال "کنتوس"  محسوب میشود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود بالا صرفاً در انحصار  "کنتوس" است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی از "کنتوس"،موجب پیگیرد  قانونی خواهد شد.

15.کلیه ارتباطات فیمابین کاربر و   "کنتوس" به صورت الکترونیکی انجام میشود و در صورتیکه درخواست شما با  رعایت کلیه اصول و قوانین مجموعه "کنتوس" باشد با درخواست شما موافقت خواهد  شد.کلیه ارتباطات در بستر وب سایت صورت خواهد پذیرفت و پس ازهر گام با سر  شماره ارسالی از طرف "کنتوس" به شما پیامکی مبنی بر انجام گام های درخواست  شما ارسال می گردد. همچنین در صورت نیاز به راهنمایی تلفنی و حضوری  میتوانید از طریق شماره 0513162  و صرفاً در ساعات اداری اعلام شده با  کارشناسان در ارتباط باشید .

16.مسئولیت هرگونه خسارت  احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق الذکر توسط کاربر باشد، صرفاً بر  عهده وی بوده و کاربر حق هرگونه اعتراض و درخواست ضرر و زیان و دریافت وجهی  از "کنتوس" را از خود سلب و ساقط میکند.

17."کنتوس"هویت  شخصی کاربران را محرمانه میداند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا  سازمان دیگری منتقل نمیکند،مگر آنکه با حکم مقام قضایی و یا طبق قوانین و  مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد.در این موارد  هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت متوجه "کنتوس" نخواهد بود و  کاربران با اعلام رضایت و آگاهی کامل از کلیات و جزییات قوانین وب سایت ،  حق هر گونه اعتراض و درخواست وجه و ضرر و زیان را از خود سلب و ساقط  میکنند.

ب.قوانین خصوصی :

1.کاربر موظف است  اطلاعات کامل و صحیح را در اختیار"کنتوس" قرار دهد.همچنین کاربر خود مسئول  صحت و سقم مدارک و مستندات ارائه شده به "کنتوس" و مسئولین دولتی کشور  متبوع میباشد. در صورتیکه "متقاضی " و کاربر اطلاعات غیر واقع ارائه دهد ،  به محض اطلاع و اثبات به "کنتوس" "کلیه توافقات فیمابین قابل فسخ بوده و  "متقاضی" و کاربر ضمن اقرار به آگاهی کامل از کلیات و جزییات همه قوانین ،  حق هر گونه اعتراض و درخواست و مطالبه وجه و ضرر و زیان را از خود سلب و  ساقط میکند .

2.کاربر موظف است هرگونه تغییر آدرس و ایمیل  یا سایر سرویس های الکترونیکی و تلفن های رسمی خود را بلافاصله در اختیار  "کنتوس" قرار دهد و هر گونه عواقب ناشی از سهل انگاری در این امر متوجه  ایشان خواهد بود و "متقاضی" و کاربر ضمن اقرار به آگاهی کامل از کلیات و  جزییات همه قوانین ،حق هر گونه اعتراض و درخواست و مطالبه وجه و ضرر و زیان  را از خود سلب و ساقط میکند .

3.حفظ کلیه رسید ها و قبض مراسلات تا پایان اقدامات الزامی است.

4. مبنای تایید کلیه پرداختهای "متقاضی" صرفاً رسید کتبی صادره شده از طرف "کنتوس" برای "متقاضی" خواهد بود .

ج.قوه قهریه :

تمامی  شرایط و قوانین مندرج ، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هر  گونه از موارد قهریه ، "کنتوس" هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت و "متقاضی" و  کاربر ضمن اقرار به آگاهی کامل از کلیات و جزییات همه قوانین ، حق هر گونه  اعتراض و درخواست و مطالبه وجه و ضرر و زیان را از خود سلب و ساقط میکند .

تذکر  مهم : "کنتوس" خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می داند .لطفا در  صورت مشاهده هرگونه تخلف،مراتب را از طریق کانال های ارتباطی ذکر شده با ما  در میان بگذارید و ما را در مسیری که پیش رو داریم ، یاری رسانید .